Ana sayfa / Dekorasyon / Hanımların Vazgeçilmezi Mutfaklar

Hanımların Vazgeçilmezi Mutfaklar

Mutfak hemen hemen her bayanın ev içerisinde kendilerini mutlu hissettikleri mekandır. Bazı ev hanımları klasik modeller istese de yinede modern mutfakları tercih eden bayanlar sayıca daha fazladır.

 

Mutfak modellerinde dikkat edilmesi gereken husus mutfağın kullanışlı olması ve bir o kadar da gösterişli olması gerekir. mutfak dizaynında özen gösterilmesi gereken husus alanı daraltmadan ve çok abartıya kaçmadan açık tonlarda freşş yani sade mutfak dizaynlarını seçmekte yarar vardır.

 

Açık renkler her zaman mutfağı ve ortamı daha büyük gösterir. Bunun yanı sıra açık renkli ortamları askı ve çekmece ve raflarla renklendirebiliriz mutfağımızı.

 

Tabi ki bunun yanı sıra mutfağın aydınlığı önemli bir etkendir. Mutfağımızın aydın olması mutfağın büyük görünmesini sağlar.

 


Mutfakta avize yerine spot ışıklar tercih etmeliyiz ki  daha çok ışık alabilsin. Mutfaktaki her alanı değerlendirmek için dolapları seçerken dikkat etmeliyiz.

 

Hantal görünümlü dolaplar yerine aksesuar görünümlü basit ama kullanışlı dolaplar tercih etmeliyiz. Diğer bir esas mutfak kapısıdır.

 

Normal içe açılır mutfak kapısı yerine sürgülü yada boncuklu yada perde kapı tercih edilmelidir. Gerekirse yerden tasarruf için tavana modern askılar takarak bazı mutfak gereçlerini bu askılara asarak ortamdan faydalanabiliriz.

 

Mutfakta yer açısından modern ankastre ürünler  tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra mutfağımızı çiçek ve biblolarla dekore etmeliyiz ki  bakıldığında göze güzel görünsün.

Mutfak Dekorasyon Resimleri

Bu Yazıya da Bakın

Jakuzi ile Gelen Rahatlık

Öncelikle Jakuzi nedir diye tanımlamak gerekir ise suyu oldukça güçlü bir şekilde döndürerek vücudumuza masaj …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir