Ana sayfa / Örgü / Yeni Model Bebek Battaniyesi Modelleri
sari bebek battaniyesi modeli.jpg

Yeni Model Bebek Battaniyesi Modelleri

Bebek battaniyesi hakkında fikir mi arıyorsunuz? O zaman bu yazımız tam size göre.Melekler dünyaya gelmeden önce bir çok hazırlıklar yapılmaya başlar.

Oda hazırlıkları, giyeceği kıyafetler, sağlık gereçleri derken anne adaylarının hamile oldukları haberini aldıktan sonra, heyecanla yapılan örgü işleri büyük duygusal önem taşıyor olsa gerek.

Bu minik korunmasız melekleri ısıtmak için elde örülecek bir battaniyenin önemi aşikar. Bazen anneanneler bazen babaanneler alır bu güzel ve zevkli görevi.

Sizler için hazırlamış olduğum bu yeni galeride birbirinden güzel bebek battaniyesi modellerine yer verdim. sadece anneler için değil sevdiklerinizin bebekleri içinde harika bir hediye olurdu doğrusu el yapımı bebek battaniyeleri.

Modelleri incelerken sizde fark edeceksinizdir gayet kolay yapımlı ve çok zamanınızı almayacak modelleri bir araya getirmeye özen gösterdim.


Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

 

İşte hayattaki en değerli varlıklarınız minik bebekleriniz için harika battaniye modelleri. Evinizde hazırda olması gereken bir ihtiyaç aslında belki küçük bir bebeğiniz olmaya bilir ama evinize gelecek misafirlerinizin bebekleri için acil lazım olabilir.

 

Kolay modelleri bir araya getirdiğimi söylemiştim çok az el örgüsü bilen bayanlar için oldukça kolay modeller var sayfada. Ayrıca yeni model bebek battaniyelerinde hayvan temaları ve çiçek desenleri ile örülmüş bir çok örnek yer alıyor.

 

Renkleri kendi zevkinize göre hazırlayıp örme işlemine başlayabilir siniz. Bebeğinizin uyku setine uygun veya odasına uygun renkler seçerek uyumlu bir kombin yakalamış olursunuz. Başka galerilerde buluşmak üzere hoşçakalın.

 

Daha fazla bebek battaniyesi modelleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

mavı sımsek Örgü Şapka Modelleri

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir