Ana sayfa / İğne Oyası / Yeni İğne Oyası Şal Modelleri

Yeni İğne Oyası Şal Modelleri

İğne Oyası Şal Modelleri

Hepinizin bildiği üzere şal modelleri her geçen gün modada daha fazla ön plana çıkan örneklerden biridir.Böyle görünse de aslında  şal modelleri geçmişten günümüze kadar değişik el işleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor

 

İğne oyası kullanılarak yapılan şal modelleri hem günlük kullanımınız için hem de bir yere katılacağınız zaman kıyafetlerinize uyum sağlar.

 

İğne oyası şal modelleri arıyorsanız bu yazımız tam size göre eğer şal örmeye karar verdiyseniz iğne oyaları ile çok güzel şallar örebileceğinizi unutmayın.

 

İğne oyası şal modelleri için yazının altındaki örneklerden birini seçebilir ve oya modelleri kategorimizden seçtiğiniz şal modelinin yapılışına bakabilirsiniz.


ne-oyası-ile-yapılmış-şal-örneği Yeni İğne Oyası Şal Modelleri

İğne oyası Şal Örnekleri

 

İğne oyası kullanılarak yapılan bazı şal modellerini sizler için bir araya getirdik bunların arasında çok güzel modeller yer alıyor.

 

Eğer sizin beğendiğiniz değişik şal modelleri varsa yorum atarak diğer arkadaşlarımıza tavsiyelerde bulunabilirsiniz. İğne oyası ve oya örnekleri kullanılarak yapılan iğne oyası şal örnekleri için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İğne Oyası Şal Resimleri

 

İğne oyası kullanarak yapılan şal resimleri için galeriye bakabilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir