Ana sayfa / Havlu Kenarları / Yeni Güzel Süslemeli Havlu Kenarları
Yeni Havlu Kenarı Modelleri 2016_11

Yeni Güzel Süslemeli Havlu Kenarları

El işi örgü tarzı şeyler bayanların ilgi duyduğu hoşuna giden aktivitelerdir. Çoğu boş zamanlarda yapılan el işleri bayanlara hem zevk verir hem de onlar için çok önemli olan çeyizlerin hazırlanmasına yardımcı olur.

 

Havlu kenarları da kadınların çok beğendiği her kadının çeyizinde yer alan türlerden biridir.Havlu kenarı örnekleri artık o kadar çok ki genç kızlar karar vermekte zorlanacaklar.

 

İster sade isterseniz de şaşalı havlu kenarı modellerini sizlerde işleyebilirsiniz. Zor modeller için biraz ustalık isteyebilir ya da dışarıdan satın alarak da bu güzel havlu kenarı modellerine sahip olabilirsiniz.

 

Kolay modeller arayan bayanlara tek renk havlu kenarlarını önermek istiyorum. Yeni başlayanlar için antrenman niteliğindeki havlu kenarı modeli olacaktır.

 


Tek renk modeller hem hızlı bitecektir hem de öğrenme aşamasında olanlar için basit olacaktır. Birden zor karışık ve fazla renkli havlu kenarı modellerine yönelmek yanlıştır.

Havlu kenarı yapabilmek için yavaş ama sağlam bir yol izlemenizi öneririm. İstikrar zamanla başarıyı getirecektir. Tek renk havlu kenarı işlemelerinizi sade ve modelsiz havlulara işleyebilirsiniz.

 

Böylelikle sadelikten kurtulacak ve havlularınız olduğundan daha şık görünecektir.Daha anlamlı zor modellere yönelmek ilerleyen dönemlerde olmalı, daha anlamlı ve zor modeller için 3 boyutlu havlu kenarları modellerini deneyebilirsiniz.

 

Bu modeller kesinlikle 2016 yılında sıklıkla kullanılacak ve herkesin beğenisini alacaktır.

Yeni Havlu Kenarı Modelleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir