Ana sayfa / Dekorasyon / Yeni Eğlenceli ve Desenli Çalışmalar

Yeni Eğlenceli ve Desenli Çalışmalar

Hobi uğraşlarından en eğlenceli örneklerinden biri de keçedir. Keçe ile çalışma yapmak o kadar kolay ve eğlencelidir ki, çalışma sonunda ortaya çok ilginç ve harika ürünler çıkmaktadır.

 

Keçenin önemli özelliklerinden kumaşa göre daha kolay kullanımı olması, kesimi kolay yapılması, kumaş gibi koolay kırışmaması ve kolayca yapıştırılabilmesi gibi özellikleri sayabiliriz.

Peki keçe ile neler yapabiliriz?

 

Keçe ile yapılabilecekler hayal gücü ile sınırlıdır. Hayal günücünüz ne kadar kuvvetli ise o kadar çok model çıkartabilirsiniz. Ama biz yine de şuana kadar yaptıklarımızı sıralayalım.


 

Keçe ile çanta, cüzdan, masa süsü, masa örtüsü, servis takımları, oyuncak, yastık, anahtarlık, duvar süsü, kapı süsü gibi oldukça geniş bir alanda çalışmalar yapabilirsiniz.

 

Son yılların en gözde hobilerinden biri olan keçe modellerine artık desenli keçe modelleri de eklendi ki daha da eğlenceli hale geldi.

 

İlerleyen zamanda keçe ile çalışmaları daha detaylı şekilde inceleyeceğiz. Şimdi kısaca keçe ile yapılabilecek ürünlere bir göz atalım.

Bu Yazıya da Bakın

Lazzoni İle Fark Yaratın

Günümüzde eskiye göre yaşam alanlarını farklılaştırmak ve güzelleştirmek için daha çok çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmaları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir