Ana sayfa / Patik / Yeni Doğan Bebekler için Patik
... patik fikirleri vermek için şık patik modellerini bir araya

Yeni Doğan Bebekler için Patik

Yeni doğan patik modelleri yani yeni doğmuş bebeklere patik modelleri özellikle kış ayında vazgeçilmezlerden biridir.Peki bebek patik modellerinin boyutları ne kadar olmalıdır?

 

Özellikle yeni doğan bebeğe patik modelleri çok küçük olsa da güzel ve farklı bir model arıyorsanız biraz uğraşabilirsiniz.

 

Yeni doğan petek modellerinin en çok öne çıkanları karpuz modeli oluyor. Karpuz modeli bebek patiği örneklerini bakarak çok kolay şekilde yapabilirsiniz.

 

Üstelik küçük olacağı için ve eliniz hızlı ise bir günde dahi çiftini yapabilirsiniz. Bu modellerin ilmeklerini arttırarak daha büyük bebeklerinize de yapabilirsiniz.


 

Yeni doğan bebek patikleri için en güzel örnekleri sizlere sunuyoruz. Sitemizde harika bebek patik modelleri yer almaya devam ediyor.

 

Hem yapılışı hem de ayrıntılı resimleri ile motiflerini çıkarmanız çok kolay olacak. Şiş ile bebek patik modelleri ya da tığ ile bebek patik modelleri yapmanız çok kolay olacak.

 

Hemen doğduğu gibi kullanmak isterseniz boyutlarını yine de içine çorap giyeceğini hesap ederek o yönde hesaplayarak örmeye başlayınız.

 

Bebekler İçin Örgü Patik Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Yeni Sezon Kış Patik Çalışmaları

İster gelin çeyizleriniz için, isterseniz günlük kullanım yapabilmeniz için en yeni patik modellerini gördünüz mü? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir