Ana sayfa / Havlu Kenarları / Damatlara Özel Yapım havlular

Damatlara Özel Yapım havlular

Bir çok kızın hayallerini süsleyen çeyizlerinin vazgeçilmezleri arasında havlu bulunuyor.

 

Çeyizlerinde bulunan bu birbirinden güzel havlu kenarı ve modelleri bizlere ulaştırarar diğer üyelerimizle paylaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Sizden bize gelen değişik havlu kenarı modellerinden oluşan örnekleri bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.

 

yeni-havlu-kenari-ornekleri-320x320 Damatlara Özel Yapım havlular

 

Yazımızda paylaşacağımız bazı resimler alıntı olup gerçek sahipleri bilinmemektedir sadece çalışmalarınızda sizlere örnek olsun diye paylaşıyoruz.

 

Yeni havlu kenarı modellerini ilerleyen günlerde sizlerle tekrar paylaşacağız ve yapımları için diğer yazılarımızı inceleyebilir beğendiğiniz havlu kenarı modellerine uygun olan iğne oyası tekniğini seçtikten sonra hemen havlularınızın kenarlarını süslemeye başlayabilirsiniz.

 

yeni-havlu-kenari-ornegi2 Damatlara Özel Yapım havlular

Damat havlusu ve damat havlusu modelleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız yine bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Gelinler için olduğu gibi damatlar için de havlu önemli bir yere sahiptir eğer evleneceğiniz kişiye birbirinden güzel bir havlu hediye etmek istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz.

 


Ayrıca havlu kenarı sayfamızı ziyaret edebilir ve burada paylaşmadığımız diğer havlu kenarı modellerini orada görebilir ve çalışmalarınızda örnek olsun diye kullanabilirsiniz.

 

Damat havlusu kenarları için hazırladığımız bu yazımızda her geçen gün birbirinden farklı yeni havluları sizlerle paylaşıyoruz.

 

yeni-halkali-havlu-kenari Damatlara Özel Yapım havlular
Eğer elinizde damat havlusu olduğunu düşündüğünüz yeni havlu modelleri varsa bizimle iletişime geçerek paylaşabilirsiniz.

 

Sizden gelen diğer tüm modelleri paylaştığımız gibi bize göndereceğiniz havlu kenarı modellerini hemen bu konu altından ekleyerek diğer ziyaretçilerimizin görmelerini sağlıyoruz.

 

pullu-havlu-kenari-ornegi Damatlara Özel Yapım havlular

 

Damat bohçalarının vazgeçilmezlerinden biri olan ve içerisinde kesinlikle olması gereken bir kaç malzemeden biride damat havlusu modelleridir.

 

Özenle hazırlanan damat bohçasında yer alsın diye bir havlu kenarı modeli kullanmak istiyorsanız bu yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ediyoruz.

 

Sizler için hepsi birbirinden güzel damat havlusu örneklerini resimlerle gösteriyoruz.

Damat Havlusu Örnekleri

Bu Yazıya da Bakın

Havlu ve havlu Kenarı Seçimi

Havlu Türk kültüründe oldukça önemli bir yere sahip olan materyallerden birisidir. Şöyle ki bir havlunun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir