Ana sayfa / Patik / Yeni Bebek Örgü Patik Modelleri
Bebek Örgü Patik Modelleri_13

Yeni Bebek Örgü Patik Modelleri

En beğenilen bebek patik modellerini siz annelerimiz ya da anne adaylarımız için bir araya getirdik.

 

Çok hoş görünen ve her zaman her yerde giydirebileceğiniz bu modeller tüm mevsimlere uygundur. Bebeğinizin sağlığı için patik giydirmek çok önemli çünkü küçücük bebekler çok hassaslar.

 

Onları her türlü korumak için onlara patik giydirmek gerekir. Gerek tığ gerek şiş ile yapılan bu modeller farklı iplerle ve farklı renklerle denenebilir.

 

Bir çoğu çok güzel görünmekle beraber bebeğinizin ayağında daha güzel görüneceği de bir gerçektir. Kurdelelerle, boncuklarla ve çeşitli renkli iplerle modellerimiz süslenmiştir.

 


Kısa patik, uzun patik ve ayakkabı tipi patiklerimiz sizler için seçtiğimiz modeller arasındadır. Bu modelleri yaparak anne adaylarımız ya da hediye olarak yapacak kişiler boş zamanlarını değerlendirebilirler.

 

Hatta sizler bu modelleri daha farklı renklendirebilirsiniz ve sevdiklerinizin bebeklerine hediye edebilirsiniz. Bu hoş patikleri kış, yaz ve baharda rahatlıkla giydirebilirsiniz.

 

Özellikle çorap modeli bir kaç tane patiğimiz kış aylarında bebeğinizi soğuktan çok iyi korur. Daha fazla örgü örnekleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Yeni Bebek Örgü Patik Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Yeni Doğan Bebekler için Patik

Yeni doğan patik modelleri yani yeni doğmuş bebeklere patik modelleri özellikle kış ayında vazgeçilmezlerden biridir.Peki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir