Ana sayfa / İğne Oyası / Yazma Kenarları – İğne Oyası Modelleri

Yazma Kenarları – İğne Oyası Modelleri

Anadolu’da bayanların vazgeçilmezi olan yazmaların, yemenilerin kenarlarını süsleme adeti artık hep aynı örneklerle tekrar etmeye başladı.

 

Yazma kenarı modelleri deyince aklı ilk olarak iğne oyası gelir. Bizlerde biraz çeşitlilik olsun diyerekten benim daha önce rast gelmediğim modelleri derledim.

 

Çok detaylı anlatımları şuan mevcut değil fakat dileyen olursa anlatımlarını da yaptırabiliriz. İğne oyası el emeği olduğu için zevkle yapılır, ama yapımız zordur.

 

Daha önce iğne oyası modelleri nasıl yapılır konumuzda nasıl yapılacağını detaylıca anlatmıştık. O konudan faydalanarak bir şeyler öğrenebilirsiniz.

 

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri iğne oyası modelleri yazma kenarları ile baş başa bırakıyorum. Beğendiğiniz örneği yorum olarak bekliyorum.

 


iğne-oyası-yazma-kenarı-6-1024x768 Yazma Kenarları - İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-yazma-kenarı-1-1024x768 Yazma Kenarları - İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-yazma-kenarı-2-1024x768 Yazma Kenarları - İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-yazma-kenarı-3 Yazma Kenarları - İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-yazma-kenarı-4 Yazma Kenarları - İğne Oyası Modelleri iğne-oyası-yazma-kenarı-5-1024x768 Yazma Kenarları - İğne Oyası Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir