Ana sayfa / Havlu Kenarları / Yazlık Havlu Kenarı Çalışmaları
Yazlık Havlu Kenarı Modelleri_12

Yazlık Havlu Kenarı Çalışmaları

Yazlık havlu kenarı modelleri havlunun yazlığı kışlığı olur mu demeyin. Hem havlunun inceliği ve kalınlığı hem de havlunun kenarlarında olan modeller bir hali yaz ve kışı ayırt ederek kullanılabilir.

 

Hem yaz aylarında havlunuz daha ince ama su emen cinsten olmalı, hem de özellikle havlu kenarı modellerinde olabildiğince renkli ve canlı renklerin yanı sıra, daha hoş modeller kullanılmaktadır.

 

Havlu kenarı modellerinde de bazı motifler çok kolay iken, bazıları çok zor olabiliyor. Bu sebeple sizlerde yapabileceğiniz ayarda bir model seçmeli ve baştan sonra kadar başarılı bir şekilde bitirmelisiniz.


 

Bu sebeple de siler iyi bir model rehberine ihtiyaç duyacak ve onu da bizim sitemizde bulacaksınız. Havlu kenarı motifleri için sizlerde bol bol işleme yapı ve hep biriktirerek çeyiz günlerine hazırlanın.

 

Biliyorsunuz ki bizim âdetlerimizde çok sayıda hediye ediliyor ve özellikle de gelin tarafından örülsün ve işlensin isteniyor.

 

Sizlerde başarılı olmak için sadece elinizin alıştıklarını yapın ve kolay modeller ile yola çıkarak çalışmaya başlayın. Aşağıdan modelleri inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir