Ana sayfa / Örgü / Uzun Örgü Hırka Modelleri
Uzun örgü bayan hırka modelleri5.jpg

Uzun Örgü Hırka Modelleri

Mağazalarda tonlarca para verip hırka almak istemiyorsanız o halde bir haftada istediğiniz hırkayı kendin evinizde örmeye başlayabilirsiniz.

 

En güzel modellere sahip olan manga hırka modelleri ay da Zara hırka modellerini yapmak imkansız değil.

 

Yapmanız gereken eğer imkanınız varsa kalıplarının ve desenlerinin fotoğraflarını çekmek ve sonrasında ise modelini çıkararak örmeye başlamak olacaktır.

 

Uzun örme hırka modellerini sizler biraz zorlanarak yapabilirsiniz ama babaanneniz ya da anneniz bunları başarı ile ve daha kısa sürede örerek sizlere hediye edebilir.

 

Üstelik hem el emeği olacak hem de ipini kendiniz seçtiğiniz için kalitesini ve rengini kendiniz de belirlemiş olacaksınız.


 

Marka uzun örgü hırka modellerini sizler için bizlerde örnekleri ile sunuyor olacağız ama bizce beğendiğiniz hırkanın modelini çıkarma aşamalarını da öğrenerek örülmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bu konuda tecrübeli olan herkes zaten sadece fotoğraftan bile model çıkarabiliyor.

 

Bunun dışında anlatımlı uzun hırka örmek yine sizleri biraz zorluyor olsa da bir büyüğünüzün yardımı ile kolayca kendiniz de yapabilir ve ortaya harika hırka modeli çıkarabilirsiniz. Daha fazlası için örgü modelleri kategorimizi ziyaret ediniz.

 

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir