Ana sayfa / Örgü / Tel Kırma Çeşitleri ve Kursları
Tel Kırma Çeşitleri Ve Kursları 2016_9

Tel Kırma Çeşitleri ve Kursları

Tel kırma, her ne kadar günümüzde unutulmaya yüz tutmuş örgü sanatlarımızdan biri olsa da bu konuda hevesli ve çalışmaya meraklı hanımlar hala bulunmakta.

 

Muhtelif yerlerde tel kırma kursları verilmekte ve burada bu güzide sanatımızın kaybolmaması adına yeni gençler yetiştirilmekte. Kursa giden gençler, öğrendiklerinden duydukları memnuniyeti saklayamıyorlar.

 

Tabii günümüz gençleri eskiler gibi klasik tel kırma örnekleri istemiyor ama ona da çözüm var. Artık kurslarda spor tarzda örnekler üzerinde çalışılarak, gençlerin de göz zevkine hitap ediliyor ve onlar da bir anlamda teşvik ediliyor.

Üstelik artık çok fazla ve çeşitli tel kırma modeli bulunabiliyor. Tel kırma sanatıyla çanta, ayakkabı gibi günlük kullandığımız eşyalara bile gayet hoş işlemeler yapılabiliyor.

 


Bu güzide ürünler feshanelerde sergilenerek vatandaşların beğenisine sunuluyor. Bu zamana kadar tel kırma diye bir şeyin varlığından haberdar olmamış hanımların bu sergilere uğramalarını ve oradaki harika örnekleri görmelerini kesinlikle tavsiye ediyoruz. Gördüklerinden

 

 

2015-11-26-17-19-03-Ekran-görüntüsü Tel Kırma Çeşitleri ve Kursları
tel kırma kursları

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir