Ana sayfa / Tesettür / İçinizi Isıtacak Yeni Pardesüler

İçinizi Isıtacak Yeni Pardesüler

Kapalı olan bayanlar için pardesü her zaman önemlidir pardesü kapalı bayanın şıklığını ve zerafetini ön plana çıkarır. 2016 pardesü modelleri de eski yıllara göre biraz daha hareketli ve canlı bir hal almış durumda.

 

Özellikle kapalı bayanların pardesü seçmesinin en büyük nedenlerinden birisi dinimizin vücut hatlarını ortaya çıkmasının günah saymasıdır.

 

Pardesü seçerken de ilk etapta dikkat edilen konu budur.  Pardesü hem kullanışlı olmalı aynı zamanda da vücut hatlarınızı saklamalı.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Şimdi pardesü dediğimiz zaman aklımıza aslında tek bir kıyafet tarzı geliyor ancak bugün özellikle 2016 yılı içerisinde pardesü giyilmesi gereken bir mecburi durumun dışına taşmış ve bir çok modeli kendi bünyesine toplamıştır.

 

2015 yılında en çok tercih edilen modeli ele alacak olursak Mevlana modeli diyebiliriz ismini tamamen kesiliş ve şekil biçimi itibariyle semazenlerin daha çok kullandığı kıyafetlere benzediği için ve de Mevlana hazretlerinin bu tür kıyafet tercih ettiği için almıştır ve de bir hayli kullanışlı bir model olduğu için tercih edilmiştir.

 


Eminiz ki 2015 yılında beğenilen ve tutulan bu model 2016 yılında da aynı ilgiyi yakalacak özellikle bu modelin fiyatlarına da bir göz attığınız da seçilmesi gereken modeller arasında neden başta geldiğini anlayacaksınız.

 

Pardesü dikmek ve tasarlamak aslında bir zanaattir diyebiliriz çünkü pardesü dikeceksiniz ve aynı anda hem gösterişsiz olacak ama hem de çok güzel olacak.

 

İşte tekbir giyim de pardesü modelleri konusunda kesinlikle bunu yakalamış ender tesettür markaları arasında. Tekbir giyimin bugün ülke genelinde de oldukça çok satılıyor ve tercih ediliyor olması onun farklı tarzdaki tasarımlara imza atıyor olmasıdır.

 

Aslında  2016 Tekbir pardesü modellerinin de ne olacağı konusu şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Tekbir Pardesü Modelleri Video

 

Yazıda kullanılan görseller google görseller aracılığı ile çeşitli sitelerden alınmıştır. Eğer kaldırılmasını istiyorsanız iletişimden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satın almak isterseniz Tekbir Giyim’in kendi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

Şıklığınıza Şıklık Katacak Yeni Sezon Eşarp Koleksiyonu

Eşarp bayanlar üzerinde çok sıklıkla kullanılabilir adeta aksesuar olarak tabir edeceğimiz bir konuma gelmiştir ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir