Ana sayfa / Moda / Taşlı hoş Şapkalar

Taşlı hoş Şapkalar

Şapkalar bugün hayatımızın her yerindeler. Düğünlerde nikah şapkası, özel günlerde abiye şapkaları, gündelik yaşamda spor şapkalar bay bayan çocuk demeden her bireyin yaşamında yer alıyor.

 

Bugün sizlerle 2016 taşlı şapka modellerini paylaşacağız.

 

Bayan & kız çocuk şapkaları;

 

Günümüzde taşlı şapkalar büyük bir oranla bayanlar ve kız çocuklar için üretilmekteler. Mevcut modellere bakacak olursak; bayanlar için nişan ve mezuniyet gibi özel günlerde giyilebilecek kayık şeklinde, şık şapkalardan bahsedebiliriz.

 

Bu tür şapkalar kumaştan yapılmış da olabilir, tülden de. Tülden yapılmış taşlı şapkalar hanımların gözdesi desek yanlış demiş olmayız.

 

Kız bebekler ve çocuklar üretilen taşlı şapkalara bakacak olursak; standart şapka kesiminde pembe, mor gibi açık renklerde, önüne taşlarla işleme yapılmış modeller görmekteyiz.

 

Alışılagelmişin dışına çıkın;


 

Taşlı şapkaların farklı modellerini incelerken gözünüze oldukça değişik, sıradan olmayan modeller de karşınıza çıkabilir.

 

Daha çok genç kız ve erkekler tarafından tercih edilen bu şapkalar ile alışılagelmişin dışına çıkma fırsatı bulabilirsiniz. Şimdi dilerseniz bu değişik şapkaların modellerine bir göz atalım.

 

Hangi modeller var?

 

                Deri siperli veyahut klasik leopar desenli şapkalar bu gruba dahil edilebilir. Bunun haricinde örgü şapkalarda bulunan birkaç modelden bahsedilebilir.

 

Bahsi geçen şapkalar örgü oldukları için değişik tasarımlara oldukça elverişlidir. Bunun yanı sıra taş işlemesine de uyum sağlamaktadır.

 

Örgü modellerinde ortaya çıkan farklılık şapkanın üzerinde bulundurduğu desenler, renkler itibari iledir.

2016 Taşlı şapka modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir