Ana sayfa / Abiye / Straplez Abiye Modelleri İle Farklı Olun

Straplez Abiye Modelleri İle Farklı Olun

Abiye elbiselerin ve gelinliklerin vazgeçilmezi olan straplez modeller, özellikle omzu geniş bayanlarda harika bir görünüm yaratıyor.

 

Mezuniyet partileri, davetler, partilerde tercih edebileceğiniz straplez abiye modelleri, hem şık hem de eğlenceli bir görünüm yaratmanızı sağlıyor.

 

Genellikle en çok tercih edilen gelinlik modellerinin de başında gelen straplez modeller, kusursuz bir görünüm sağlarken, aynı zamanda da modern bir görünüm yaratıyor.

2016 yaz sezonunda, abiye elbiselerde payetler, danteller ve taş işlemeler dikkat çekiyor. Straplez elbise modellerinde de karşımıza çıkan payetler, özellikle doğum günü ve mezuniyet partilerinin vazgeçilmezi oluyor.

Straplez payetli elbise modelleri ile modern ama bir o kadar da gösterişli bir model tercih etmiş olacaksınız.Straplez elbise modelleri arasında, belden oturtmalı etek kısmı kabarık elbise modelleri de oldukça revaçta.


Genç bayanların sıkça tercih ettiği bu elbiseler, hemen her ortamda tercih ediliyor. Stilettolar, dolgu topuklular ya da platform topuklu ayakkabılarla kombinleyebileceğiniz straplez elbise modelleri arasında, hem mini hem de maxi boy elbiseler yer alıyor.

Straplez elbiseniz, yeterince cesur olduğundan, ekstra göğüs ya da sırt dekoltesine ihtiyacınız olmayacak. Sade bir straplez elbise tercihi yapacaksanız, zıt renklerde bir kemer detayı ile kontrast oluşturabilir ve oldukça şık bir görünüm yaratabilirsiniz.

Kemerinizle uyumlu çanta ve aksesuar seçimi de straplez elbisenizi hareketlendirmenize yardımcı olacaktır.

 

Straplez elbise modellerinde bu sezon, iki farklı renkten oluşan elbiseler de dikkat çekiyor. Özellikle su yeşili-siyah uyumuna dikkat. Bu sezon, su yeşili abiyelerin vazgeçilmez rengi oluyor.

Bu Yazıya da Bakın

Genç Kızlar İçin Abiye Modelleri

Yaz ve kış olmak üzere her mevsim abiye kıyafetlerin giyilmesi için neden bulunmaktadır. Düğün, sünnet, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir