Ana sayfa / Moda / Zerafet Örneği Kolyeler
Son Moda Kolye Modelleri_4

Zerafet Örneği Kolyeler

Özgünlüğümüzü yansıtıp tarzımızı konuşturabileceğimiz en ideal ürünler, aksesuarlarımızdır. Bazen bir kadının dolabında bir çekmece dolusu aksesuar bulabilirsiniz.

 

Çünkü aksesuarlar, kıyafetin en büyük tamamlayıcısı ve yansıtıcısıdır. Genellikle kolye, yüzük, küpe ve bileklik olarak tercih edilen aksesuarlara, bu sene bir de yenileri eklendi.

 

Kolyeyi anımsatan, boncuklar ya da payetlerle süslü yaka modelleri, bu sezonun aksesuar modasını yansıtıyor. Ayrıca sezonun son moda kolyeleri de oldukça gösterişli ve büyük kolyeler oluyor.

 

Akşam davetleri bir tarafta dursun, günlük hayatta bayanlar, beyaz elbiselerini, bodylerini ya da sade kıyafetlerini tamamlamak için, büyük kolyeleri tercih ediyor.

 

Büyük kolyeler nasıl kullanılmalı diyorsanız, onları kombinlemek için sade ve gösterişsiz kıyafetler tercih etmeniz gerektiğini unutmayın.


 

Üzerinizde zaten dikkat çekici ve gösterişli bir elbise taşıyorsanız, daha kibar ve küçük kolye modellerine yönelmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Renkli, parlak  ve göz alıcı birbirinden güzel son moda kolyeler arasında boncuklar, payetler ve danteller dikkatimizi çekiyor. Özellikle metal, altın ve bronz renklerde kolyeler, genç bayanların favorisi oluyor.

 

Günlük hayatta sık aksesuar kullanan bir bayansanız, büyük kolyeler tam size göre. Tribal kolyeler olarak da anılan bu birbirinden güzel ve gösterişli kolyeler, çılgın ruhunuzu dışarı vurmanızı sağlayacak.

 

Tek bir kolye ile yetinemeyip birkaç kolye birden kullanmanıza gerek kalmadı, tribal kolyeler bu isteklerinizi fazlası ile karşılıyor.

Kolye Modelleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir