Ana sayfa / Moda / Smokin Modelleri

Smokin Modelleri

Resmi davetler için veya düğün denildiği zaman akla ilk olarak smokinler gelmektedir. Son yıllar da takım elbise modelleri git gide artsa da smokin yıllardır değişmeyen şıklığın ve zarifliğin öncüsü olmuştur.

 

Uzun ve ince kemikli yapıya sahip bir beyseniz eğer smokin ilk tercihleriniz arasın da yer almalıdır. Kendini her yıl yenileyen 2016 smokin modelleri her yıl olduğu gibi bu yıl da geniş bir seçenekler beylerin karşısına çıkmaktadır.

 

Kadınlar için seçimler zor olsa da artık günümüz de erkekler de giyecekleri kıyafetlere çok dikkat etmektedirler. Ve bu durum onlar için de zor bir hal almaktadır.

 

Zarifliğin göstergeleri

 

Kadınlar kadar artık erkekler de giyecekleri kıyafetlerde şık ve zarif olma konusun da titiz davranmaktadırlar. Özellikle gidecekleri herhangi bir davette oldukça zarif olmak isterler.

 


Smokin çeşitleri de bu açıdan erkeklerin kurtarıcı kıyafetleri olmuştur. İlk tercihler olan bu modeller yıllar geçtikçe bu özelliğini kaybetmeyecek gibiler.

 

Damga vuracak modeller

 

Son zamanlar da artık erkekler de olan tasarımların dışına çıkıp farklı tarz da kıyafet seçmek istemektedir. Bununla beraber bu yıl da tasarımcılar farklı model ve şıklık da ki smokin ceketleri piyasaya sürmüşlerdir.

 

Özellikle tek düğmeli ceketler erkekler tarafından sıkça tercih edilen bir kıyafettir. Kısa boylu veya kaslı yapıdaki erkekler için de çift düğmeli ceketler önerilmektedir.

 

Cesaretine ve vücuduna güvenen erkeklerin ise ilk tercihi genellikle kruvaze ceketten yana olmaktadır.

2016 smokin modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir