Ana sayfa / Dekorasyon / Salon Dekorasyonu Önerileri

Salon Dekorasyonu Önerileri

Salon dekorasyon önerileri hakkında sizler de bilgi sahibi olmak ve salonlarınızda uygulamak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Öncelikle salonunuzda nasıl bir tarz oluşturmak istediğinize karar vererek işe başlayabilirsiniz. Klasik salon mu yoksa modern salon mu istediğinize karar verip buna uygun şekilde salonlarınızı dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Salon Dekorasyon Önerileri

 

Sizler için ilk önerimiz açık renklerin hâkim olduğu mobilyalar kullanmanız yönünde olacaktır. Bu mobilyalarla salonlarınızı olduğundan daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz.

 

İkinci önerimiz ise zıt renklerin uyumunu perde ile koltuk ya da halılarda mutlaka yansıtmanız yönüne olacak. Eğer beyaz koltuklarınız varsa koyu renk perdeler seçebilirsiniz.


 

Bu ikisi arasında ki uyumu ise desenlerle tamamlayabilirsiniz. Örneğin koltuklarınızda çiçek deseni varsa perdelerinizde de çiçek deseni yer alabilir.

 

Ayrıca evin içine kullanacağınız dekorasyon ürünlerini iğne oyası modellerimizle daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

 

Bir salonda oturma grubu TV ünitesi halı, perde gibi ürünler yer almaktadır. Bunların dışında dilediğiniz şekilde aksesuar kullanımı yapabilirsiniz.

 

Ayakları oymalı ve işlemeli bir sehpa bile dekorasyonunuza eşlik edecektir. Ya da desenli aynalarla veya berjerlerle de bu dekorasyonu tamamlamanız mümkün olacaktır.

 

Havlu kenarı örnekleri ile ilgili yazılarımızı okumayı unutmayın

Salon Dekorasyon Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Lazzoni İle Fark Yaratın

Günümüzde eskiye göre yaşam alanlarını farklılaştırmak ve güzelleştirmek için daha çok çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmaları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir