Ana sayfa / Havlu Kenarları / Punch Havlu Henarı Örnekleri
panç-işi-havlu-kenar-ı-örnekleri-4
panç-işi-havlu-kenar-ı-örnekleri-4

Punch Havlu Henarı Örnekleri

Havlu kenarı örnekleri artık daha yeni modeller ile sizlere ulaşıyor. Bu yıl moda olan Punch havlu kenarı örnekleri ile hem farklı hem de özel bir tarz yakalayabilirsiniz.

 

Kabartmalı olarak yapılan Punch havlu kenarı nasıl yapılır bakalım. Sizler için punç havlu kenarı örneklerini de ayrıntılı görmüş olacağız.

 

Punch havlu örneklerinde genellikle göze çarpan modeller yapılıyor. Bunlardan biri isim yazma olabilir. Bir diğer punch örneklerinden biri de çiçek modelleri oluyor.

 

Özellikle bunu yapabilmek için özel satılan punch iğneleri ile kolayca yapabilirsiniz. Kasnak ile daha kolay yapabileceğiniz bu model sizleri biraz zorlayacak gibi dursa da inanın sonuç olarak ortaya çok güzel örnekler çıkacaktır.


 

Sizler için punch havlu kenarı örneklerini ayrıntılı olarak sunuyoruz. Sizlerde hem beğendiğinizi hem de ben bunu yapabilirim diyeceklerinizi kaydedin ve keyif içinde yapmaya başlayın.

 

Eliniz alıştıktan sonra kolayca yapabilecek ve herkesin çok beğeneceği yeni havlu kenarları ortaya çıkarmış olacaksınız. Hatta bizce kullanmaya bile kıyamıyor olacak sergilemek için tercih edeceksiniz.

 

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir