Ana sayfa / İğne Oyası / Pratik İğne Oyası Modelleri

Pratik İğne Oyası Modelleri

iğne oyası çalışmalarını incelediğimiz zaman geçmişinin oldukça eskiye dayandığını görebiliyoruz. Şu an olduğu gibi geçmişte de iğne oyası popüler olarak kullanılmaktaydı.

 

Tarihe bakınca hem bizden önceki devletlerde hemde çok eski devletlerde sıkça karşımıza çıktığını görebiliyoruz.

 

Kullanıldığı her dönemde şimdiki dönemde olduğu gibi iğne oyası çalışmaları herkese hitap edebilen çok az örneğine rastlanan çalışmalardan bir tanesidir.

 

Bizim kadınlarımızında en çok sevdiği ve sürekli severek yaptığı çalışmaların başında gelmektedir. Yeni evlenecekler çeyizlerini hazırlamak için sık sık iğne oyalarından faydalanırlar.

 

Çeyizlerini en güzel örneklerle süslemek isteyen kızları sitemizin tüm kategorilerini incelemeye davet ediyoruz.

 

Eğer sizde bu işe başlamak istiyorsanız ve nereden nasıl başlayacağınız konusunda bir fikir sahibi değilseniz kategorimizden konulara göz atabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

 

İğne oyası örmeye başladıktan sonra hem kendiniz için hepsi oldukça güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Kendinize ördükleriniz dışında sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok güzel çalışmalarda ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Hem severek yapabileceğiniz bir işiniz olsun hem de gelecekte sizden kalan bir şey arıyorsanız iğne oyası tam olarak sizin aradığınız gibi birşey.

 

En eski zamanlardan beri anneannelerimiz ve babaannelerimizden bizlere kalan bu mirası sizlerde gelecekteki nesillere burakabilirsiniz.

 

Çok farklı şekillerde karşımıza çıkan bu iğne oyası modelleri oldukça farklı modelde karşımıza çıkıyor bizlerde bunları sizlere aktarmaya çalışıyoruz.

 

Nasıl yapılır kategorimizi ziyaret edebilir ve farklı şekillerde karşımıza çıkan modellerin yapılışları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Örgü örmeye merak saldıysanız ve model arıyorsanız kategorimiz tam sizlere göre yaptığımız araştırmalar sonucu en iyi örnekleri sizlere sunmaya çalışıyoruz.

 

Sürekli bulduğumuz yeni örnekleri sizlerle buluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer internette karşılaştığınız örneklerden sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız facebook sayfamız tam sizlere göre.

 

Sayfamızı takip edebilir ve yeni paylaşımlardan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.İsterseniz aşağıdaki galeriden sizler için bir araya getirdiğimiz yapımı oldukça kolay pratik iğne oyası modellerine göz atabilirsiniz.


 

Daha farklı ve yapımı biraz daha zor çalışmalar için ise iğne oyası kategorimizi ziyaret edebilir ve çok daha fazla örneğe göz atabilirsiniz.

 

İğne oyası ve örgü işleri ne kadar zaman geçerse geçsin ilk gün ki gibi önemini her geçen gün korumaya devam ediyor.

 

Hatta her geçen gün daha önemli bir hale geliyor. İnternette veya tuhafiyecilerde denk geldiğinizde gördüğünüz gibi iğne oyası ve örgü ile yapılmış örneklerin fiyatlarının çok yüksek olduğunu görebilirsiniz.

 

Sizde bu işe merak saldıysanız isterseniz bu işi bir hobi olarak yapabilir ve güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Ayrıca evinize ek gelir sağlamak istiyorsanız yine iğne oyasından yapılmış dantel örneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Sitemizde yer alan diğer konulara bakabilir ve iğne oyası ile nasıl para kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İğne oyası örmeyi öğrendikten sonra sitemizdeki kategorileri ziyaret edebilir ve çalışmalarınız için iğne oyası örnekleri bulabilirsiniz.

 

Eğer bu işe merak saldıysanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yine sitemizden faydalanabilirsiniz. Özellikle videolu olarak sizlere sunduğumuz konularımızı inceleyebilirsiniz.

 

Videolu olarak paylaştığımız konular sayesinde çok kolay bir şekilde bu işi öğrenebilirsiniz.Başlangıç seviyesindeyseniz ilk olarak yapımı kolay iğne oyası modellerini tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

 

Yapımı kolay olan örneklerle başladığınız zaman hem bilgi seviyenizi arttırabilir hem de zorlanmamış olursunuz.
Eğer ilk başlarda yapımı zor olan örnekleri kullanmaya başlarsanız sıkılabilir ve yolun yarısında pes edebilirsiniz.

 

Bizde her konumuzda olduğu gibi bu konumuzda da sizler için hepsi şık iğne oyası örneklerini bir araya getirdik. Daha önceki yazılarımızda yapımı zor olan örnekleri sizlere sunmuştuk.

 

Sizlerden gelen istek üzerine bu yazımızda ise yapımı daha kolay olan iğne oyası modelleri ile karşınızdayız. Eğer yapımı kolay olan bir örnek arıyorsanız hemen galerimizi ziyaret edebilir ve güzel çalışmalara sahip olabilirsiniz.

 

Daha fazla örnek için hem kategorilerimizi ziyaret edebilir hem de facebook sayfamızdaki paylaşımları inceleyebilirsiniz.

Pratik İğne Oyası Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası ile Maydonoz Şekilli Desenler Yapmak

İğne Oyası ile Maydonoz Şekilli Desenler Yapmak İğne Oyası : İğne oyası dendiğinde akla ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir