Ana sayfa / Örgü / Yeni Sezonun Modası Ponponlu Şapka

Yeni Sezonun Modası Ponponlu Şapka

Ponponlu şapka modelleri

Hem bebekler hem de bayanlar için bir hayli fazla tercih edilen, ponponlu şapka modelleri, oldukça geniş model ve renk seçeneklerine sahiptir.

 

Kıyafet ve şapka sektöründe öncü firmalar arasında bulunan pek çok firma, bu konuda sizlere moda rüzgârlarını estirecek olan modellerini sunmaktadır.

 

Sizlerde bunlar arasında yer alan ponpon detaylarına dikkat ederek, kendinize uygun bir renk seçiminde bulunabilirsiniz.

 

Eğer ki, bunların yanı sıra el işi örgü modellerden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Tepesi ponpon detaylı

 

Daha çok son yıllarda oluşturulan ponponlubere modelleri kapsamında, tepe kısmında yer alan ponponlar bayanların ilgisini çekiyor.

 

Farklı ponponlar oluşturulan bu modeller, el işi örgü ürünler olarak tercih edilirken, kendi imkânlarınız ile tasarlamakta mümkün halde.


 

Uzun şapka modelleri

 

2016 yılında bir hayli fazla kullanılan uzun şapkalar, yine bu yıl da kullanılacak gibi görünüyor. 2017 kış sezonu yaklaşırken, arkası uzun olan şapka bere modellerinde, kullanılan büyük ya da küçük ponpon detayı daha şık ve hoş görünmenizde sizlere yardımcı olabilecektir.

 

Tabi ki ponponlar, tüylü iplerden ya da standart ip seçenekleri ile de tamamlayıcı özelliği sahip olmaktadır.

 

Çift ponponlu modeller

 

Bebekler için ise, sağ ve sol olmak üzere üstte yer alan çift ponpon detayları, şirinliği ortaya koyan özellikler arasında.

 

Tüm bahsettiğimiz bu bilgiler dahilinde, görsellere göz atarak, kendiniz ya da bebekleriniz için en güzel seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ponponlu şapka modelleri

 

Bu Yazıya da Bakın

Erkek bebek yelekleri

Örgü bebek yelek modelleri Örgü çalışmaları son yıllarda çok fazla karşılamıyor olsakta eskiden beri kadınların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir