Ana sayfa / Örgü / İnce İşçilik İşi Örülmüş Hırkalar

İnce İşçilik İşi Örülmüş Hırkalar

Örme hırka modelleri

El işi e hazır giyim sektöründe sizlere hizmet veren, örme hırka modelleri, birbirinden farklı renk ve model seçeneği ile yardımcı olmaktadır. Tarzınıza göre salaş, klasik ya da düz modellerden tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fermuarlı modeller

 

Kolay kullanım açısından, düğmeli modeller yerine, fermuarlı bir model tercih edilebilir. İnce ya da kalın olan fermuar detayları, hırka modeline göre değişiklik gösterebilir.

 

Elbette ki hırka için kullanılan ip rengine göre de farklı bir fermuar seçimi sizlerin seçimlerinden olabilecektir. Siyah bir hırka modeline uygulanacak fermuar, gri, altın ya da gümüş tonlarında olabilmektedir.

 

Düğmeli modeller

 


Elbette ki 2016 hırka modelleri arasında, büyük düğmeler her zaman en çok tercih edilenler arasında. Büyük yuvarlak düğmeler, saç örgüsü desenli hırkalar için tercih edilirken, yine bunun yanı sıra, deri ilik detaylı modeller için, oval düğmelerde tercih edilmektedir.

 

Salaş örgü hırkalar

 

Sokak modasına bir hayli destek olan örgü hırka modelleri, salaş tasarımı ile hem bay hem de bayanlara destek oluyor.

 

Cep detaylı ürünlerin yanı sıra, düz ve sade modeller bulabilmekte mümkündür. Yaka düğmeli, yaka detaylı ürünlerin yanı sıra, daha sade tasarıma sahip olan ve haraşo örnekler ile şekillendirilen modellerde, yandan yırtmaç kullanılarak rahat bir kullanım imkânı sunulmuştur.

 

Bu modeller hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilmek için, görsel öğeler üzerinden, model ve renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Örme hırka modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Erkek bebek yelekleri

Örgü bebek yelek modelleri Örgü çalışmaları son yıllarda çok fazla karşılamıyor olsakta eskiden beri kadınların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir