Ana sayfa / Örgü / Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri

Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde en güzel modellerin ortaya çıkabilmesinde yardımcı olmaktadır.

 

Elbette ki tığ işi ve şiş işi olarak farklı örgü seçenekleri ile ürünler oluşturmak mümkün olurken, tercih edilen ip seçeneğine göre de yeni modeller ortaya koyabilmek kolaylaşmaktadır.

 

Uzun örgü bereler

 

2015 yılında genel olarak kullanılmaya başlanan uzun örgü bere modelleri, farklı motifler ile şekillendirilirken bayanlara sunulan örgü şapka modelleri arasındadır.

 

Üzerinde ponpon detayları bulunan ya da bunların yanı sıra, zincir sarmal motifler, gül ve diğer çiçek desenleri, saç örgüsü motifleri gibi seçenekler bulabilmek mümkündür.

 


Elbette ki örnek olarak, lale bahçesi, pirinç örneği, delikli şiş gibi seçenekler de yerini almıştır. Uzun saçlı bayanlarımız da delikli şiş örneğinden yararlanarak, daha esnek bir yapı ile saçlarını topuz yaparak bile kullanabilirler.

 

Böylelikle hem şıklık hem de kullanım kolaylığı ortaya çıkabilecektir.

 

Erkek şapka modelleri

 

Bayanlar kadar çeşitlere sahip olmasa da, erkek örgü şapkalar da oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Sıkı örgü ya da gevşek örgü seçenekleri ile tarzınıza uygun bere modellerine ulaşabilirsiniz.

 

Dar ya da bol örgü detayları ile kullanım farklılığı ortaya çıkarken, yine de, delikli şiş örneği rağbet görüyor diyebiliriz.

 

Tüm bu ürünlerin, örnek seçeneklerine göz atabilmek ve yardım alabilmek üzere, görsel bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Böylelikle seçimleriniz daha kolay olacaktır.

Örgü şapka modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Erkek bebek yelekleri

Örgü bebek yelek modelleri Örgü çalışmaları son yıllarda çok fazla karşılamıyor olsakta eskiden beri kadınların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir