Ana sayfa / Patik / Örgü Patik Örnekleri
Örgü Patik Örnekleri_12

Örgü Patik Örnekleri

Örgü olan her şey daha bir orijinal duruyor. Örgü patikler bizim geleneğimiz yaşa bakmadan her insanda görebileceğiniz özellikle bayanların tercihi arasındadır.

 

Yeni doğan bebeklere bile örülen patikleri herkes bilir. 7’den 70’e patik giyen bir toplum olarak unutulan patik modellerini sizlere aktaralım.

 

Hepimizin giydiği örgü patiklerin yeni nesil örnekleri arasında hayvan figürleri var. Örneğin fareye benzer bir patik modeli görsek kesinlikle bu da ne böyle, deriz.

 

İşte bu tarz patikler artık üretiliyor ve insanın düşünce ve fikirlerine göre yön verilen bir model halini almıştır. Aynı şekilde renkli ve tabanlı ya da tabansız örgü patikler oldukça güzel duruyor.

 

Günümüz modasında oldukça popüler olan bu patik türlerini tercih edebilirsiniz.

İki Renkli Örgü Patikler

 


Tek renk bir patik olacağına iki renkli birbirine uyumlu renklerin yarattığı patikleri tercih ederim diyorsanız sizlerde iki renkli bir patik giymelisiniz.

 

Yapımı da oldukça basit olan bu patikler kış aylarında üşümemenizi sağlayacak.

 

Ayrıca belirtmek isterim ki patikleri örmesi oldukça kolay hatta bazen evdeki eski örgüleri sökerek bile patik yapabiliriz.

 

Günümüzde converse benzeri örgü patiklerin bile yapıldığını düşünürsek soğuk kış günlerinde özellikle evde bizlere yazı hatırlatacaktır.

 

Güler yüzlü patik modelleri de her daim gülmeyi ve gülümsemeyi sevenlere göre, bu modeller gülen surat şeklinde rengârenk patik türlerinden oluşuyor.

 

Örgü Patik Örnekleri

Bu Yazıya da Bakın

Yeni Doğan Bebekler için Patik

Yeni doğan patik modelleri yani yeni doğmuş bebeklere patik modelleri özellikle kış ayında vazgeçilmezlerden biridir.Peki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir