Ana sayfa / Örgü / Düğün Gecesi Farkınızı Konuşturacak Şallar
Örgü gelin şalı modelleri

Düğün Gecesi Farkınızı Konuşturacak Şallar

Eğer evliliğiniz kış ayına geliyor ise mutlaka vazgeçilmez aksesuarınız olan gelin şalı modellerine bakmanız ve örmeniz olacaktır.

 

Örgü gelin şalı modelleri genellikle beyaz ya da kırık beyaz olarak yapılıyor ve uzun kollu ya da kısa kollu gelinliklerinde rahatlıkla ve şık bir şekilde kullanım imkanı bulmuş oluyorsunuz.

 

Örgü gelinlik bolero şeklinde de yapabilir ve şık bir ceket elde edebilirsiniz. Örgü olması sizin çeyiziniz sırrını daha ilk andan vermeye başlıyor olacak.

 

Dolayısı ile sizlerde örgü gelin şalı modellerini bizce öğrenmeli ve bu güzel gün için giyeceğiniz şalı kendiniz yapmalısınız.

 


Simli gelin şalı modellerini ya da düz şal gelin örgü modellerini sitemizde örnek olarak bulabilirsiniz.  El örmesi gelin şallarını satılık olarak da bulabilirsiniz ama oldukça zahmetli olacağı için biraz ücreti gözden çıkarmalısınız.

 

Bizce bunun yanına sıra kendiniz boş vakitlerinizde şimdiden gelinlik üzerine şal modelinizi kendiniz de yapabilirsiniz.

 

Kendi boyutlarınız için örgü yapabilir ve hatta şık bir model ile fotoğraflarınızda dahi yer almasını sağlayabilirsiniz. Daha fazlası için örgü modelleri kategorimizi ziyaret ediniz.

 

Örgü Gelin Şalı Modelleri 2016

 

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir