Ana sayfa / Moda / Örgü Bolero ve Şal Modelleri
Örgü Bolero Ve Şal Modelleri_14

Örgü Bolero ve Şal Modelleri

Bu yazımızda örgü ile yapılan bolero ve şal örnekleri, modellerinden bahsedeceğiz. Bayanlar için modaya uygun giyinmek çok önemlidir.

 

Bayanların çoğu modadaki değişimleri takip etmekte ve bunların arasından kendine yakışanı bularak modern ve şık giyinmeye özen göstermektedir.

 

Ancak kıyafet kadar kıyafeti tamamlayan aksesuarlar da çok önemlidir. Özellikle dekolte giysilerde daha çok kullanılan bolero ve şallar kıyafetleri daha da güzel hale getirmektedir. Bu yüzden bayanların evinde her zaman değişik şallar ve bolerolar bulunmaktadır.

 

Bayanların çoğu bunları kendi emeği ile de yapmaktadır. Bayan örgü bolero ve şal modelleri mağazalarda satılsa da bayanlar kendileri de örmektedir.


 

Şimdi dergilerde çok çeşitli bayan örgü bolero ve şal modelleri yer almakta ve nasıl yapılacağı da açıklanmaktadır. Birbirinden güzel tığla ya da şişle yapılmış modeller bayanlara son derece şık bir görüntü vermektedir.

 

Ama bunları kullanırken de zarif kullanmaya özen gösterilmesi gerekmektedir. Her kıyafet için farklı modeller ve farklı renkler kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

 

El emeği göz nuru ile yapılmış modeller daha ayrı bir değer taşımaktadır.

Örgü Bolero ve Şal Modelleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir