Ana sayfa / Patik / Bu Örgü Patik Modellerine Çok Şaşıracaksınız
Örgü Bebek Patik Örnekleri_1

Bu Örgü Patik Modellerine Çok Şaşıracaksınız

Küçük olan her şey daha güzel ve daha sevimlidir. Bu yüzden bebek haberi aldığımız zaman sevinir ve hemen bir şeyler örmeye ya da almaya başlarız.

 

Genellikle el örgü işleri bebekler için tercih edilen modellerdir. Özellikle yelek ve kazaklar ile takım olarak üretilen örgü bebek patik örnekleri gerçekten tercih edilen ve kullanışlı modellerdir.

 

Etkin bir şekilde kullanıma müsait olan bu ürünler doğal ve yumuşak ipler tercih edilerek yapıldığı zaman daha sağlıklı olacaklardır.

 

Geleneksel olarak yapılan ve günümüze kadar yansıyan bu modeller bebeklerin henüz küçükken ve ilerleyen yaşlarda ayağına zarar vermeden sıcak tutacak ürünlerdendir.

 

Özellikle örgü bebek patik örnekleri hazır olan modellere göre daha fazla tercih edilmektedir.

 

Farklı figürlerinde rahatlıkla uygulanabildiği bu modeller kedi, köpek, araba gibi çocuklarında hoşlanacağı modellerden oluşabiliyor. Takım olarak yapıldığında işlemeler ile daha bir alımlı olacak olan bu modeller kullanışlı el örgülerindendir.


 

Yazlık ve kışlık olarak örülebilecek bu modellerde, farklı iplik türleri de kullanılabiliyor. Tığ ya da şiş ile öreceğiniz özel modeller arasından sizlerde yeteneklerinize uygun olanları seçebilirsiniz.

 

Her zaman ideal ve pratik olan örgü bebek patik örnekleri bilek üstü şekilde örüldüğünde daha kullanışlı ve pratik olmaktadır.

 

Hareketli bebeklerin ayaklarından çıkartmalarını önlemek amacı ile bilek kısımlarına uygun şekilde bağcıklar da uygulanabilir. Başarılı şekilde ve pratik olarak örebileceğiniz birçok bebek patiği modeli bulunmaktadır.

Yeni Örgü Bebek Patik Örnekleri

Daha fazla örgü örnekleri için aşağıdaki kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

http://yeniornekler.com/orgu-ornekleri/

Bu Yazıya da Bakın

Yeni Doğan Bebekler için Patik

Yeni doğan patik modelleri yani yeni doğmuş bebeklere patik modelleri özellikle kış ayında vazgeçilmezlerden biridir.Peki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir