Ana sayfa / Örgü / Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri
Bebek Battaniyesi Modelleri_15

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Örgü bebek battaniyesi modelleri, battaniye örnekleri. Bebek battaniyesi bebeklerimizi soğuktan koruyan bir kalkan gibidir,

 

özellikle misafirliğe giderken herkesin gözünde kalmış olan klişe bir görüntü mevcuttur, bebekleri battaniyenin içerisine tamamen sarıp onların etrafı hiçbir şekilde görmeden gidecekleri yere sıcaklarla ulaştırmasıdır.

 

Çünkü bebekler soğuktan çok çabuk bir şekilde etkilenirler ve bu da bebeklerde gaz adı verilen mide sancısı yaratır bebeklerimizi soğuktan korumak için battaniyelerimizi iyi seçmeliyiz.

 

Battaniyeler üretiminde kullanılan kumaş ya da ipler bebekler için çok önemlidir.Çünkü daha kalın ve sıcak tutan battaniyeleri tercih etmeliyiz.


 

Battaniye modellerinde en çok dikkat etmemiz gereken bunlardır battaniye modellerinde bebeklerimize uygun renkleri de seçerken daha titiz olmamızda yarar vardır çünkü bebeklerimiz için ortalama iki ya da üç adet battaniye bulundururuz

ve yaklaşık iki yıl boyunca olası yolculuklarımızda bile bu battaniyeleri kullanırız Bu yüzden battaniye modellerinde kararlı tercihler yapmalıyız.

Battaniye modelleri tercih ederken yünlü battaniyeler tercih etmemiz daha doğrudur çünkü yünlü battaniyeler daha sıcaktır bebeklerimizi soğuktan korur ve daha sağlıklı büyümelerini sağlar.

Bebek Battaniyesi Modelleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir