Ana sayfa / Örgü / Örgü bayan hırka modelleri

Örgü bayan hırka modelleri

Örgü bayan hırka modelleri

Özellikle mevsim geçişlerinde en çok tercih edilen kıyafetler arasında hırkalar yer almaktadır. Sonbahar ayları başta olmak üzere her ayda giyilebilecek olan hırkalar arasında örgü hırkalar da kadınlar tarafından çok fazla kullanılmaktadır.

 

Hem sıcak tutması hem de farklı tarzları birleştirebilmesi nedeniyle tercih edilen örgü bayan hırka modelleri ile siz de samimi bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Salaş örgü hırka modelleri:

 

Kadınlar bazı dönemlerde rahat, geniş, spor kıyafetler giymeye ihtiyaç duyarlar. Bazı kadınlar ise genel olarak spor tarzı kendine stil olarak belirlemiştir.

 

Böyle kişiler için salaş örgü hırka örnekleri gardıroplarından eksik edilmeyecek kıyafetler arasındadır. Bunun yanında kibar, hoş elbise veya pantolonlarla da salaş örgü hırkalar çok fazla tercih edilmektedir.

 


Kapüşonlu örgü hırka modelleri:

 

Özellikle yağmurlu veya rüzgarlı havalarda kurtarıcınız olan kapüşonlu örgü hırkalar ile ihtiyacınız olan mevsim kıyafetine sahip olabilirsiniz.

 

Spor ve günlük rahat kullanımı sebebiyle kadınlar tarafından çok fazla tercih edilen kapüşonlu hırkalar aynı zamanda örgü şeklindeki modelleriyle dikkat çekici bir görünüm yaratmaktadır.

 

Kısa modellerinin yanında uzun modelleriyle de oldukça hoş görüneceğiniz hırkalarla anne sıcaklığı hissedeceksiniz.

 

Mağazalarda bulunan hazır örgü hırkalar yanında günümüz kadınları el örgüsü ile de pek çok farklı örgü hırka modeli ortaya çıkarmaktadır.

 

Yaratıcı modeller ortaya çıkarabileceğiniz özgün örgü hırkalar ile siz de farklılık yaratabilir ve dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Örgü bayan hırka modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir