Ana sayfa / Patik / Örgü harikası babet Örnekleri

Örgü harikası babet Örnekleri

Sıradan patik modellerini yerini biraz daha süslü püslü modellere bırakıyor. Bunların en başında da el işi babet modelleri başı çekiyor.

 

Özellikle Tunus işi boncuklu babet yapımı en çok merak edilenlerden biri oluyor. Sizlerde evlerinizde kendiniz babet örmek istiyorsanız ve şık el örgüsü babet modelleri arıyorsanız sitemizde bulabileceksiniz.

 

Örgü babet örgü modelleri hem daha şık ve modern olacak hem de farklı renklerde örerek kıyafetleriniz ile daha kolay bir şekilde uyuşmasına olanak sağlamış olacaksınız.

 


Dolayısı ile sizlerde hem misafirlikte giymek için hem de evinizde giymek için babet modellerine bakarak yapabilirsiniz.

 

Şiş ile babet örmek aslında hiç zor değil. Klasik bir patik örmesi gibi oluyor ama şık motifler ve kalıplar ile kibar bir giyecek sıfatını almış oluyor.

 

Sizlerde şık el örgüsü babet modellerini hem kendinize hem de çocuklarınıza severek örmeye başlayabilirsiniz. Bizce ortaya harika modeller çıkabilecek. İsterseniz boncuk ile ya da pullar ile de süsleme yapabilirsiniz.

 

Örgü Babet Yapılışı

 

Bu Yazıya da Bakın

Yeni Sezon Kış Patik Çalışmaları

İster gelin çeyizleriniz için, isterseniz günlük kullanım yapabilmeniz için en yeni patik modellerini gördünüz mü? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir