Ana sayfa / Abiye / Önü Kısa Abiye Modelleri

Önü Kısa Abiye Modelleri

İlkbahar ve yaz aylarının yaklaşması ile birlikte düşün ve nişan mevsimi ile birlikte mezuniyet partilerinin de zamanı geliyor.

 

Birbirinden güzel bayanlar bu özel ve anlamlı günlerde en şık ve en güzel olmak için birbiri ile yarış içerisinde olur iken bizlerde 2016 yılına damga vuracak abiye modelleri arasında yer alan önü kısa abiyeleri tanıtmak ve genel olarak özellikleri, trendler ve fiyatlar ile ilgili bilgi sunmak istiyoruz.

 

Bu yıl içerisinde yeni bir abiye alacak olan genç ve yetişkin bayanlar için hazırlanan önü kısa abiyeler 2016 galerimizin en güzel abiye elbiselerinden oluşur iken fiyatları ile de dikkat çekmekte ve büyülemekte.

 

2016 önü kısa abiye modelleri arasında en çok ilgiyi taşlı modeller alıyor. Özellikle düğün, nişan ve mezuniyet partisine gidecek olan genç bayanların tercih ettikleri önü kısa modeller çevre sıkıntısı yaşamayan bayanların giymesini önerdiğimiz elbise modellerinden oluyor.


 

Bununla birlikte önü kısa abiye modellerinin giyecek iseniz kilo probleminiz olmamak ile birlikte güzel ve dikkat çekici bir yüksek topuklu ayakkabı modeli ile kombin etmeniz gerekmektedir.

 

Önü kısa abiye modellerinin genellikle hepsinde kuyruk yer almaktadır. Önü kısa arkası uzun abiye modelleri olarak da mağazalarda satışta olan bu abiye modelleri Taç başta olmak üzere ülkemizde hizmet vermekte olan pek çok abiye firmasının vitrinlerinde yer alıyor.

 

Önü kısa abiyelerin fiyatı ise 99 lira ile 299 lira arasında değişmekte ve kullanılan taşların özelliklerine göre fiyatlar artmaktadır.

Bu Yazıya da Bakın

Genç Kızlar İçin Abiye Modelleri

Yaz ve kış olmak üzere her mevsim abiye kıyafetlerin giyilmesi için neden bulunmaktadır. Düğün, sünnet, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir