Ana sayfa / Havlu Kenarları / Nazar Boncuğu Süslemeli Havlu Kenarları

Nazar Boncuğu Süslemeli Havlu Kenarları

Nazar Boncuklu Havlu Kenarı Örnekleri

Yıllardan beri gelen havlular tek başına kullanıldığı zaman pek bir şeye benzemiyor ama kenarlarını süsleyince çok güzel şeyler çıkıyor ortaya havlu kenarlarını süslemenin şekillerinden biride nazar boncuğu kullanarak havlu kenarı süsleme böyle olunca havlular normalde olduğundan çok daha güzel bir hal alıyor.

 

Sade olarak hazırlanan havlular etrafına nazar boncukları eklenince harika şeyler çıkıyor ortaya. Havlular evlenecek olan genç kızların çeyizlik eşyalarını süslemeye devam ediyor.

 

Bunların etrafına nazar boncukları eklenince gördüğünüz gibi çok güzel örnekler çıkmış ortaya.Nazar boncuklu olan bu havlu kenarı örnekleri buranın dışında birde sünnetlik olan havlularda çıkıyor karşımıza.

 

Gönlünüzün istediği şekilde seçeceğiniz nazar boncuğunu kullanarak süslediğiniz havlularınıza nazar boncukları eklenince ne kadar güzel çalışmaların ortaya çıktığını görebilirsiniz.

 

Bu şekilde hazırladığını havlularınız hem daha güzel görünür hem de evinize gelenler tarafından daha dikkat çekici bir hal alır.

Nazar Boncuklu Havlu Kenarı Süslemesi

 


Nazar boncukları kullanılarak süslenen bu nazar boncuklu havlu kenarı örnekleri diğer şekilde süslenen havlu kenarlarına göre daha fazla dikkat çekiyor.

 

Bunu aşağıdaki güzel havlulardan görebilirsiniz. Bu işleri yapmak istiyorsanız havlularınız için farklı renklerdeki boncukları ve istediğiniz ipi seçebilir ve bu şekilde havlularınızı havlu kenarı modelleri ile süsleyebilirsiniz.

 

Bunları yaptığınız zaman herkesin imrenerek bakacağı birbirinden güzel ve renk renk hazırlanmış havlulara sahip olabilirsiniz.

 

Galerimizden bakarak istediğiniz havlu kenarını seçebilir ve hem evleriniz için hem de evlenecek olan kızların çeyizlerini süsleyebilirsiniz.

 

Bunları yaptıktan sonra eğer biraz daha farklı havlu kenarı modelleri istiyorsanız boncukların yanına biraz halka eklemeyi unutmayın.

 

Son günlerde dikkat çeken çalışmalardan biri olarak karşımıza simli ipler çıkıyor. Bu simli ipleri kullanarak havlularınızı hem diğerlerinden farklı kılabilir hemde üzerine sevdiklerinizin ismini yazabilir ve diğer havlulardan farklı kılabilirsiniz.

 

Boncuklu Havlu Kenarı Resimleri

Bu Yazıya da Bakın

Havlu ve havlu Kenarı Seçimi

Havlu Türk kültüründe oldukça önemli bir yere sahip olan materyallerden birisidir. Şöyle ki bir havlunun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir