Ana sayfa / Moda / Hem Şık Gösterecek Hem Fark Yaratacak Montlar

Hem Şık Gösterecek Hem Fark Yaratacak Montlar

Sonbahar ve kış koleksiyonları arasında pek çok farklı 2016 mont modelleri bulunurken, bayanların ve erkeklerin yaygın olarak göz attığı tasarımlar arasında, deri montlar oldukça rağbet görüyor.

 

Bu modeller hakkında detaylara yer vermek gerekirse, hem bay hem de bayan modeller, moda tasarımcılarının ürünleri olarak sizlere şu şekilde destek vermektedir.

 

Bayan mont modelleri

 

Bahsettiğimiz 2016 bayan mont modelleri olarak tercih edilen modeller de, düz ya da desenli olarak deri ceketler bir hayli fazla tercih edilenler arasında.

 

Eğer ki ağır bir kış geçiren bölgedeyseniz, içleri pamuklu ya da kürklü olan uzun mont modelleri de göz atmak istediklerinizden olabilir.

 

Kemerli uzun mont

 

Son yıllarda kemer detayları ile şekillendirilmiş, keten ya da kaşe montlar sizlerin tercihlerinden olabilir.


 

Keten montlarda genel olarak bir mont üzerinde tek renk uygulansa da, kaşe montlarda ana renk olarak gri tercih edilirken, kemer detayında, omuz ve kol detaylarında siyah kumaşlarda kullanıldığı görülmüştür.

 

Zevk ve renklerinize göre bu tasarımlardan seçimlerinizi yapabilirsiniz.

 

Erkek montlar

 

Elbette ki 2016 erkek mont, yine deri ve kot montlar olarak tercih edilebiliyor. Astarlı olan kot modeller bulunduğu gibi, ince tasarımlara sahip mevsimlik montlar da bulabilmek mümkündür.

 

Metal düğmeler ve cep detayları ile şekillendirilirken, gayet şık ve kullanışlı tasarımlara sahip. Yine şişme montlar bu yılın tercih edilenleri arasında olmaktadır.

 

2016 mont modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir