Ana sayfa / Moda / Ltb İle Gelen Pantolon Şıklığı

Ltb İle Gelen Pantolon Şıklığı

Ltb Pantolon Modelleri

LTB, giyim konusunda önde gelen markalardan biri olarak kullanıcılarına yenilikçi ve modern tarzla ürünler sunuyor.

 

LTB, tasarlamış olduğu pantolon modelleriyle özellikle yeni sezona damgasını vurmayı başarıyor. LTB pantolon modelleri birbirinden rahat modellerin yanında birbirinden de farklı modellere sahip.

 

LTB markası özellikle tasarladığı Jean pantolonlarla ilgi çekiyor.

 

LTB Erkek Pantolonlar

 

Erkek serisinde, Jean pantolonlar dar ve bol kesim detayıyla farklılaşıyorlar. Dar kesim Jean pantolonlarda tasarım detayları sokak stilini tam anlamıyla yansıttığı gibi bol kesimlerde ise daha sade tasarım görmek mümkün.

 

Erkekler için LTB pantolon modelleri arasında Jean modellerin yanı sıra chino tasarıma sahip olan modeller de yer alıyor. Her zaman giyilebilir rahat özellikleriyle birlikte chino pantolonlar modern kesime sahipler.


 

LTB Kadın Pantolonlar

 

LTB kadın pantolonlarda desenli modeller dikkatleri çekiyor. Desenli pantolonlarda yer alan farklı tarzda figürler, pantolonlara oldukça ayrı ve farklı bir hava katıyor

 

Kadın pantolon serisinde bilek paça pantolonlar da oldukça ideal. Tasarımıyla fark yaratan bilek paça pantolonlarda canlı renkleri görüyoruz.

 

Jumpsuit olarak isimlendirilen pantolon modelleri de LTB markasıyla kadınlara sunuluyor. Hafif bol bir yapıya sahip olan ve günlük hayatta giyim için farklı bir tercih olan bu pantolonlarda ise koyu renkler oldukça popüler.

 

LTB, kadınlara ayrıca birbirinden şık kot pantolonları da sunuyor. Kot pantolonlarda dar kesim ve bol kesim modeller bayanların tercihine sunuluyor.

Ltb Pantolon Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Kapalı Giyime önem verenlere Pardesü önerileri

Tesettür giyim gerçekleştiren bayanların tercihlerinden olan 2016 pardesü modelleri en yeni formu ile bayanların beğenisine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir