Ana sayfa / Elbise / Lc Waikiki ile Gelen Şıklık

Lc Waikiki ile Gelen Şıklık

Türkiye’nin ve dünyanın en çok tercih edilen markası olan Lc Waikiki, birbirinden güzel ve dikkat çekici elbise modelleri ile 2016 yılına da bomba gibi giriyor.

 

Her sene hem uygun fiyatlı ürünleri hem de ilginç modelleri ile ilgi gören Lc Waikiki markasında yeni sezon ürünleri arasında ilgi gören modellerin ilk sırasında diz üstü elbise modelleri yer almaktadır.

 

Hem genç bayanlar hem de yetişkin bayanlar tarafından tercih edilen diz üstü elbise modelleri yaklaşık olarak 29.00 TL ile 199.00 TL arasında rakamlar ile Lc Waikiki mağazalarında alıcılarını beklemekte.

 

2016 Lc Waikiki elbise modellerine sizde göz atmak istiyor iseniz galerimizden inceleyebilirsiniz.

 


Dünya üzerinde üretmiş olduğu ürünler ile kalite standartlarına giren Lc Waikiki markasının 2014 yılı için hazırladığı elbise modelleri arasında desenli elbiselerin sayısı da oldukça fazla.

 

Pek çok farklı desen ile hazırlanan bu elbise modelleri yaz aylarında dikkat çekici olmak isteyen bayanlar tarafından yoğun bir ilgi görecek ve satın alınacak. Artık tek renk ve standart elbise modellerine ilgi göstermeyen bayanlar bu desenler ile süslü elbise modelleri ile daha şık ve güzel olacaklar.

 

Lc Waikiki 2016 elbise modelleri arasında dikkat çeken diğer bir model ise kot elbise modelleri oluyor. Kot kumaş ile hazırlanan elbise modelleri Lc Waikiki mağazalarında daha fazla ilgi çekecek.

 

Standartlar dışında kalan ve daha çok ilgi çeken bu Lc Waikiki kot elbise modelleri şimdiden 2016 trendleri arasında ilk sıralarda yer almaya başladı.

Bu Yazıya da Bakın

Alvina İle Farkınızı Konuşturacak Elbiseler

Tesettür modasının yaygın ve beğenilen markalarından olan Alvina bu sezonda harika seçenekleri sizler ile buluşturuyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir