Ana sayfa / İğne Oyası / Kolay İğne Oyası Yazma Modelleri

Kolay İğne Oyası Yazma Modelleri

Yazma modellerinde yapılan iğne oyası nedense bir başka özenli ve güzel duruyor. Aslında daha çok yazmalarda yani diğer adı ile de eşarplarda yapılan iğne oyası oldukça zahmetli ve zor olduğu için çok büyük motiflere girilmeden daha kibar bir desen ile kolayca yapılabilir.

 

İğne oyası modellerinde seçim yaparken yazmanıza uyumlu olmasına da dikkat ediniz. Büyük desenli yazmalarınız için daha küçük iğne oyası motifleri ya da küçük desenli yazmalarınız için de büyük ve iri iğne oyası modelleri yapabilirsiniz.

 


Sizler ne kadar araştırarak ve özenle yaparsanız o denli güzel bir model ortaya çıkıyor olacak. Özellikle ev bayanlarının severek yaptıkları zorlu ama çok güzel olan bu iğne oyası modellerini sizlere sunuyor olacağız.

 

İçinden beğendiğinizi seçin ve renklerini değiştirerek kendi yazmalarınız için yapmaya başlayın. İnanıyoruz ki hepsi oldukça güzel ve elit duracak.

 

Sizlerde iğne oyası yazma modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Sık sık en güzle modelleri ev en yeni modelleri sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir