Ana sayfa / İğne Oyası / Kolay İğne Oyası Örnekleri
Kolay İğne Oyası Örnekleri_11

Kolay İğne Oyası Örnekleri

İğne oyası deyince akla yüzlerce örnek geliyor. Birçok model var ve bu modeller insan gücü ve fikriyle çoğalmaya devam ediyor.

 

İster dantele isterseniz de yazmaya iğne oyası yapabilirsiniz. İğne oyası çok geniş bir kapsamı içine alır ve çiçeklisinden, yıldızına, ağaçlı desenlerine göre pek çok farklı çeşit ile yer almaktadır.

 

Yazmalar için çiçek baskılı yazma oldukça moda geleneksel olan ve ülkemizde pek çok kadının kullandığı yazmaların ufak tekniklerle çok daha şık hale getirilmesi iğne oyası işlemi ile olmaktadır.

 

İğne oyası işlemeli bir yazma oldukça şık duracaktır ve kadınlara farklı bir hava katacaktır. Aklınıza sadece yazmalar gelmesin boncuklu iğne oyası modelleri de pek çok hanımefendinin hoşuna gidecektir.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

 


Pek çok model var sizlere boncuklu iğne oyası nasıl yapılır onu anlatalım. Boncuk bu işin süsleme kısmını oluşturuyor ve iğne oyasına muhteşem bir görsellik katıyor.

 

Yazmalarınız Yemenleri ufak boncuklar ile süslemek son derece basit arkadaşlar boncukları iğne oyasının kenarına dikmeniz yeterli olacaktır.

 

2016 yılı el işi yapımı modasında da iğne oyası oldukça tercihler arasında hat safhada olacak gibi görünüyor. Özellikle mutfakta görmeye aşina olduğumuz iğne oyası el işi yapım modellerini 2016 yılı içerisinde evinizin hemen hemen her yerinde, her oda ve her köşesinde görebileceğiz.

Kolay İğne Oyası Örnekleri

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir