Ana sayfa / Örgü / Kız Bebeklere Özel Örgüler
Kız Bebek Örgü Modelleri_12

Kız Bebeklere Özel Örgüler

Kız çocuklarımız için internet üzerinden bulabileceğimiz birçok bebek örgü modelleri bulunmaktadır Kız bebeklerin örgü modelleri genelde daha sıcak renklerle üretiliyor.

 

Kız bebeklerimiz için birçok modeller içerisinden en gözde olanları ise hırka etek gibi modellerdir, bebeklerimiz için üretilen modellerden etek modellerinden fileli etek olarak tabir ettiğimiz kat kat etekler bulunmaktadır. Kız bebek örgü modellerinde alternatif çok fazladır.

 

Bu yüzden seçim yapmakta zaman zaman zorlanırız bebeğimizi uygun olan rengi ve uygun olan modeli seçerek örgü işlerimizi ona göre başlamalıyız.

 

Modeli seçtikten sonra üretme işlemine geçtiğimizde ise daha doğru renkte bir ip ve o modelinizi daha rahat yapabileceğimiz doğru mil (şiş) seçimi yapmalıyız.

 

Kız çocuklarımız için genelde kırmızı rengi tercih ederiz yada pembe renklere ağırlık veririz modelinizi hazırlarken daha itinalı bir şekilde bebeklerimize en yakışanı tercih etmemiz en doğru olan karar.


 

Çünkü bebekleriniz sizin belirlediğiniz modeller doğrultusunda günlük yaşantılarında bu kıyafeti kullanacaklardır onların kıyafet içerisinde daha rahat olmasını elbette ki hepimiz isteriz.

Kız Bebek Örgü Modelleri

Facebook;

Kız Bebekler İçin Örgü Modelleri

Posted by https://www.facebook.com/yeniorneklercom/ on 17 Kasım 2015 Salı

Bu Yazıya da Bakın

Bu Örgü Şapka Modellerini Görmelisiniz

Örgü şapka modelleri Bayanların bir hayli ilgi alanı olan el örgü işleri, şapka modelleri dediğimizde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir