Ana sayfa / Gelinlik / Kısa Kollu Gelinlikler

Kısa Kollu Gelinlikler

Kısa kollu olarak gelinlik seçimi yapmak istiyorsanız hem kolsuz modellere kol ekletebileceğiniz hem de kısa kollu olarak seçim yapabileceğiniz modeller bulabilirsiniz.

 

2016 kısa kollu gelinlik modelleri yarım kol, karpuz kol ya da omuz hizası olarak farklı kol tasarımları içeriyor. Bu tasarımlarda modeli dengelemek için yaka kısmı daha açık ya da kapalı olabilir.

 

Genelde yarım kol olarak tasarlanan bir gelinlikte açık kullanım arıyorsanız kayık yaka modeller tercih edebilirsiniz.Kayık yaka modeller yarım kollu bir gelinlik için en şık seçimlerden bir tanesidir.

 

Omuz hizasında kaldığı için yaka kısmı abartılı olmayan bir dekolteye sahip olur. Aynı zamanda hem saten hem de dantel kaplama modeller için bu tasarım şık bir duruş sergiler.

 


Eğer omuzları kapalı bir model seçmek isterseniz yaka tasarımında kalp yakalı bir model kullanabilirsiniz. Gelinliklerde daha gösterişli bir görüntü olmalıdır.

 

Bu nedenle düz yakalar tercih edilmez. Kalp yaka ya da kare yaka bir model için kısa kol daha uygun olacaktır.Hem farklı hem de mistik bir havası olan kısa kollu modeller de 2016 kısa kollu gelinlik modelleri arasında seviliyor.

 

Bu tarz modellerde gelinlik modeli kabarık değil aksine daha düz hatlara sahip olurken şifon tül etekli olan modeller uçuş uçuş bir görüntü sergiler.

 

Kullanılan kol detayında ise ince askılarla birleştirilen gelinlikte yandan sarkan küçük kol detayları kullanılır.

2016 Kısa Kollu Gelinlik Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

A Kesim Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer alan a kesim gelinlik modelleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir