Ana sayfa / Dekorasyon / Kış Deseni Görünümlü Mumluk

Kış Deseni Görünümlü Mumluk

Evlerinizde hazır dekorasyon ürünleri kullanarak değişik tasarımlar çıkarabileceğiniz gibi tamamen kendi yapımınızdan oluşan yaratıcı tasarımlarla da evlerinizi daha güzel hale getirebilirsiniz.

 

Bu şekilde evlerinizin havası daha farklı ve sanat dolu bir hale gelebilir.Bu yazımızda sizlere anlatacağımız desenli mumluk örneği de evinize renk katacak yeni dekor ürünlerinden bir tanesi olacak.

 

Farklı olan ve bir o kadarda şık duran bu mumluk ile evinize gelen misafirlerinize karşı çok güzel bir şey elde edebilirsiniz.

 

Çok güzel olan bu mumluk yapımı için tek gereken sizlere verdiğimiz malzemeleri temin etmek ve hemen yapmaya başlamak.

 

Malzemeler
Büyük bir kavanoz
Yapıştırıcı
Siyah karton
Kar spreyi
Tealight mum

 

İlk olarak elinizdeki siyah kartonun üzerine bir şablon çizip onu kesin.Kartona isetediğinizi çizebilirsiniz ama biz bu çalışmamızda sizlere kış temalı bir örnek göstereceğimiz için kartonu şehir resmi olarak kestik.


resim2 Kış Deseni Görünümlü Mumluk

 

Kestiğimiz şehir şablonunu kavanozun dip kısmına özenle tam oturacak şekilde yerleştiriyoruz.Yerleştirme işleminden sonra yapıştırıyoruz.

 

İşlemi tamamladıktan sonra elinizdeki kar spreyini kavanozun iç kısmına biraz sıkabilir ve kış görüntüsü verebilirsiniz.

 

Son olarak tealight mumunu kavanozun içine yerleştiriyoruz.Böylece elimizde evlerin arasından çıkan bir mum deseni elde etmiş oluyoruz.
yenilogo-150x150 Kış Deseni Görünümlü Mumluk
Bu çalışmamızda yaptığımız mumluğu isterseniz evlerinizde kullanabilir ve evinize çok güzel bir hava katabilirsiniz.

 

Ayrıca isterseniz sevdiklerinize güzel bir hediye olarak yapabilirsiniz.Biz çalışmamız bu şekilde olduğu için şehir tasarımını seçtik siz isterseniz farklı şekiller kullanabilirsiniz.

 son-resim-150x150 Kış Deseni Görünümlü Mumluk 

Bu Yazıya da Bakın

Lazzoni İle Fark Yaratın

Günümüzde eskiye göre yaşam alanlarını farklılaştırmak ve güzelleştirmek için daha çok çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmaları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir