Ana sayfa / Havlu Kenarları / Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri
Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri_5

Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri

Kırmızı renk her zaman iddialı bir renktir. Bu rengi öyle her yede kullanmak isteseniz de biraz dikkatli olmanız gerekir.

 

Özellikle havlu kenarı modellerinde kullanmak istiyorsanız hem renk tonunu iyi ayarlamalı hem de modelleri iyi ayarlamalısınız.

 

Sırf kıpkırmızı yaptığınız bir desen size tam istediğinizi vermeyebilir. Bunun yanı sıra daha özel bir havlu kenarı modeli hem evinizde kullanabileceğiniz hem de hediye edebileceğiniz kadar özel olmalıdır.

Sizler ile paylaştığımız kırmızı havlu kenarı örneğinde de olduğu gibi hem iddialı hem de kırmızı renkte bir havlu motifi çıkarabilirsiniz.

gibi yer yer kırmızılar ve yer yer beyazlar kullanılmış. Hatta bunların yanı sıra kırmızın tonları da üst katta fazlası ile kullanıldığı için hem daha havalı bir modele benzemiş hem de daha gösterişli urmuş.

 

Yapımı biraz zor olan bu havlu kenarı modelleri için bir hayli zamanınız gidebilir ama inan ki çok iddialı ve özel bir model olsa gerek. Bu sebeple de sizler özellikle bu modeli kırmızı ve kırmızının tonları ile denerseniz daha başarılı olabilirsiniz.

 


Dantel havlu kenarı modelleri
Kirmizi-Havlu-Kenari-Modelleri_2 Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri
Kırmızı çiçekli havlu kenarı
Kirmizi-Havlu-Kenari-Modelleri_1 Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri
İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli
Kirmizi-Havlu-Kenari-Modelleri_5 Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri
Dantel havlu kenarı modelleri
Kirmizi-Havlu-Kenari-Modelleri_8 Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri
havlu kenarı danteli
Kirmizi-Havlu-Kenari-Modelleri_7 Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri
Tığ İşi Havlu Kenarı Modeli
Kirmizi-Havlu-Kenari-Modelleri_6 Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri
kırmızı motifli havlu kenarı
Kirmizi-Havlu-Kenari-Modelleri_15 Kırmızı Havlu Kenarı Modelleri

Eğer bu modeli farklı renk tonları ile denemek isterseniz pembe ya da yeşil renkleri de hoş olabilir. Havlu kenarı modellerinde olabildiğince göze çarpıcı canlı renkleri seçmenizde fayda.

 

Aksi tıkandıkça soluk olan renkle daha soluk olarak ve size güzel bir görüntü vermeyecektir. Sizlerde daha güzel bir model için hep can alıcı renkleri seçmeyi unutmayınız.

 

Gördüğünüz bu kırmızı havlu kenarları ilk bakışta size çok zor gelse de, model çıkarmak için baktığınızda aslında çok da zor olmadığını göreceksiniz.

 

Sizler isterseniz kırmızı ile beyazın da yerini değiştirebilir ve farklılık yaratabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış umarız en güzel el yeteneklerini kendiniz için sergilemeyi başarabilirsiniz.

 

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir