Ana sayfa / Havlu Kenarları / Keçe Süslemeli Havlu Kenarlarları

Keçe Süslemeli Havlu Kenarlarları

Keçe Süslemeli Havlu Kenarı Modelleri

Keçe iğne oyası ve örgü örnekleri kadar popüler olmasa da kullanım olarak oldukça eskiye dayanmaktadır. Özellikle eski zamanlarda teknolojinin gelişmemiş olması sebebiyle oldukça popüler olarak kullanılmaktaydı.

 

Keçe incelendiği zaman hayvan yününden yapılmış olduğunu görmekteyiz. Şimdi çok daha fazla çeşit olduğundan dolayı pek fazla kullanılmamaktadır.

 

İncelediğimiz zaman en eski zamanlardan şimdiye kadar oldukça önemli bir yeri olduğunu görebiliyoruz.Çok eski zamanlarda sadece giysilerde kullanıldığını gördüğümüz keçe şimdilerde dekorasyon ürünleri olarak sık sık karşımıza çıkmaktadır.

 

Maliyeti çok ucuz olduğu gibi çok fazla olan keçe türleride bulunmaktadır. Özellikle önemini hiç bir zaman yitirmeyen kürklerin fiyatlarından bunu anlayabiliyoruz zaten

 

Geçmişe göre şu an daha az olarak üretilen keçe hala büyük bir öneme sahip ve üretim yapılan alanların yarısını kaplamaktadır.

 

Biz daha önceki yazılarımızda farklı keçe örneklerini sizler için bir araya getirmiştik. Bugün ise sizler için keçeden yapılma havlu kenarı örneklerini bir arada topladık.

 


Farklı farklı renkler kullanılarak yapılan havlu kenarı örneklerini galerimizi ziyaret ederek bulabilirsiniz.Özellikle yeni evlenecek olanların mutlaka yapması gerektiğini düşündüğümüz modeller arasında yer alıyor.

 

Eğer sizde evlenecekseniz ve herkesin beğeneceği bir şeyler yapmak istiyorsanız galerimizde yer alan havlulara göz atmanız gerektiğini düşünüyoruz.

 

Galerimizde yer alan keçe örneklerinden beğendikleriniz örmeye başlamak istiyorsanız keyifle istediğiniz örneği boş zamanlarınızı kullanarak örebilirsiniz.

 

Eğer farklı bir şeye imza atmak istiyorsanız keçe örmeye başlayabilirsiniz. Keçe örmek için bilginiz yoksa çevrenizde yer alan kurslara katılabilirsiniz.

 

Kurslara katılıp bilgi sahibi olduktan sonra güzel bir çalışma ortaya çıkarabilir ve herkesin ilgisini üzerinize çekebilirsiniz.

 

Hobi olarak kullanabileceğiniz keçe çalışmalarıyla hem boş vakitlerinizi değerlendirebilir hemde evinize ekonomik katkıda bulunabilirsiniz.

 

Yukarıda söylediğimiz gibi bugün biz bu yazımızda sizler için keçeden yapılmış havlu kenarı örneklerini bir araya getirdik.

 

Galerimize göz atabilir ve beğendiğiniz örmeye başlayabilirsiniz.
Bunların dışında daha fazla örnek için ilgili kategorimizi ziyaret edebilir farklı örnekler bulabilrsiniz.

Keçe Süslemeli Havlu Kenarı Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

Havlu ve havlu Kenarı Seçimi

Havlu Türk kültüründe oldukça önemli bir yere sahip olan materyallerden birisidir. Şöyle ki bir havlunun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir