Ana sayfa / Moda / Keçe Çanta Denediniz mi?
Keçe Çanta Modelleri 2016_2

Keçe Çanta Denediniz mi?

Oldukça eskiden günümüze gelen keçe işleme sanatı, hayvancılığın bizlere sunduğu belki de en güzel sanatlardandır.

Özellikle yün lifler ile yapılan farklı tekniklerin uygulandığı keçe çanta modelleri ise günümüzde oldukça rağbet görmekte.

 

Kullanım alanı çok fazla olan keçe ve keçe ürünlerinden elde edilen materyaller, hobi olarak da bayanlar arasında tercih ediliyor.

 

Kuru ve ıslak tekniklerle ile yapılan keçeleme yöntemi ise birçok hobicinin meraklı olduğu konuların başında gelmekte.

 

Değişik şekillerde değerlendirilebilen keçe farklı ürünlerde yün ile birlikte başarılı uygulamalar olanakları sağlamakta.

 

Kolay bulunması, kolay uygulanmasının yanı sıra uygulanırken zevkli bir hobi olduğu için birçok bayan tarafından tercih ediliyor.

 

Farklı şekillerde görebileceğimiz keçe çanta modelleri genellikle renkli yapılarının yanı sıra kullanışlı ve uzun ömürlü olduklarından dolayı da tercih edilmektedirler.


 

Her yaş için harika modeller tasarlanabilecek olan bu uygulamayı sizlerde kolayca yapabilirsiniz.

 

Elinizde taşıyacağınız kolay ve pratik cüzdanlardan, sırt ve kol çantalarına kadar farklı modelleri keçe ile uygulayabilirsiniz.

 

Özellikle kış aylarında çocuklarınız için kaban, şapka ve eldivenleri ile takım güzel keçe çantalar yapabilirsiniz. Malzemelerini de kolaylık temiz edebileceğiniz keçe, lif ve kumaş hallerde bulunuyor. Özellikle atmayan kumaş çeşidi olduğu için keçe çanta modelleri günümüzde daha fazla kullanım alanı bulmakta.

 

Oldukça başarılı modellerinde bulunduğu bu alternatifleri sizlerde sitemizde inceleyebilirsiniz. Uygulama teknikleri ve özel modellerin yapımı hakkında da detaylara ulaşabilirsiniz.

Keçe Çanta Modelleri 2016

Bu Yazıya da Bakın

Şans Vermeye Değer Yeni Kazaklar

Mango Kazak Modelleri Mango markası, tasarladığı kazak modelleriyle soğuk havalarda ve mevsimsel geçiş dönemlerinde erkek …

4 yorumlar

  1. Dünya çapında hızla kullanımı artan farklı alanlarda da kullanılan sağlıklı keçe çanta…

  2. Keçe el yapımı çantaları nasıl dikildiğini öğrendim kızlar tek çanta fiyatına 4 ayrı çantamız neden olmasın ki yaaaa:

  3. Keçe Çanta Modelleri –

  4. 2015 en şık keçe çanta modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir