Ana sayfa / Moda / Çekici Görünmenin En Doğal Yolu Saçlar
Kakül Saç Modası_11
Kakül Saç Modası_11

Çekici Görünmenin En Doğal Yolu Saçlar

Tüm zamanların en sevimli ve bir o kadar da en çok tercih edilen saç modeli, kuşkusuz kaküllerdir.

 

Saçınızda farklılık ve yeni bir görünüm görmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz iki yöntem var, birisi saçlarınızı boyatmak, diğeri de saçlarınızı kakül kestirmek.

 

Saçların alın bölümünde yer alan ve alnı tamamen kaplayan, hem açık hem de toplu saç modelleri ile tercih edebileceğiniz kakül saç modelleri, bu seneye kadar eskilerde kalmış bir görünüm gibi görünse de, bu yaz yeniden etkisini kazandı.

 

Hollywood’un en ünlü isimlerinde bu yaz sıkça gördüğümüz kakül saç modellerinin bir avantajı da, yüzünüzü daha ince, daha yuvarlak ve daha genç bir görünüme kavuşturuyor olması.

 


Genellikle kare ve üçgen yüz şekline sahip olan bayanların tercih ettiği kakül saç modelleri, kilolu bayanlara ve ensesi dar olan bayanlara önerilmiyor.

 

Onun dışında eğer uzun bir yüzünüz ve geniş bir alnınız varsa, sizin için en doğru saç modellerinden biri kaküllü saç modelleridir. 2016 yılının favorisi olan kakül saç modası, sokak modasında da karşımıza çıkıyor.

 

Dış görünüşünüzde gerçek bir değişiklik yaratmak istiyorsanız ve saçınızın renginde köklü bir değişiklik yapmaya çekiniyorsanız, o zaman en ideal seçim saçlarınıza kakül kestirmek olacaktır.

 

Bu işlemi evde yapmaya çalışmak yerine, bunun için kuaförünüzün yolunu tutmanızı tavsiye ediyoruz. 1-2 ay sonra saçlarınız uzamaya başlayınca tekrar kestirebilir ya da perçem kestirebilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

şık 2016 Pardesü Modelleri

Kapalı Giyime önem verenlere Pardesü önerileri

Tesettür giyim gerçekleştiren bayanların tercihlerinden olan 2016 pardesü modelleri en yeni formu ile bayanların beğenisine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir