Ana sayfa / İğne Oyası / İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

 

Kapalı giyinen ve tesettür giyime önem veren bayanların oldukça tercih ettiği çalışmalardan olan iğne oyasından yapılmış yazma oyaları ile bu yazımızda karşınızdayız.

 

Çok beğendiğiniz herhangi bir yazmayı aldıktan sonra birde kenarını şık bir iğne oyası çalışması ile süslediğiniz zaman oldukça güzel bir sonuç ortaya çıkıyor.

 

Teknoloji ilerledikçe sürekli farklı iplerin piyasaya çıkmasıyla gün geçtikçe daha güzel iğne oyasından yapılmış yazma ve tülbent kenarları karşımıza çıkmaktadır.

 

En eski zamanlardan günümüze kadar çok uzun zaman geçmiş olsa da örgü işleri özellikle iğne oyası çalışmaları popülerliğini korumaya devam etmektedir.

 

İğne oyası yeni evleneceklerin çeyizlerini süsleyen en önemli çalışmalardan oluşmaktadır.

 

Eğer iğne oyası örme konusunda beceriniz varsa sitemizde ve bu konumuzda verdiğimiz örneklerle güzel çalışmalara imza atabilirsiniz.

 

Hem çeyizlerinizi bu güzel çalışmalarla süsleyebilir hem de ek kazanç sağlayabilirsiniz.

 


İğne oyası konusunda kendinizi geliştirdikten sonra güzel işler ortaya çıkarabilirsiniz. Tecrübeniz arttıkça hem daha güzel çalışmalar yapabilir hem de yapımı zor olan örnekleri de artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Eğer başlangıç seviyesinde iseniz kendinizi sıkmayıp başlangıç için kolay çalışmalar tercih etmelisiniz.

 

Başlangıç seviyesinde kolay olan örneklerle başladıktan sonra zamanla tecrübe edindiğiniz için daha iyi örneklere sahip olabilirsiniz.

 

Bizde bu yazımızda yeni başlayanlar için yapımı kolay olan örnekleri sizlere sunuyoruz. Bu konumuzda hem yapımı kolay olan hem de hepsi birbirinden şık olan iğne oyası yazma kenarlarını bulabilirsiniz.

 

Bu konumuzda kesinlikle kullanacağınız yazma için güzel bir örnek bulacağınızdan eminiz örnekler için galerimizi inceleyebilirsiniz. Daha fazla örnek için sitemizin havlu kenarı kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

 

Galerimizdeki örnekleri yapabilmeniz için gereken tek şey çalışmaya uygun ip ve biraz sabırdır. Daha fazla uzatmadan sizi örneklerle baş başa bırakıyoruz.

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası ile Maydonoz Şekilli Desenler Yapmak

İğne Oyası ile Maydonoz Şekilli Desenler Yapmak İğne Oyası : İğne oyası dendiğinde akla ilk …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir