Ana sayfa / Nasıl Yapılır / İğne Oyası Tesbih Ucu
Anlatımlı iğne oyası tesbih ucu yapılışı 25

İğne Oyası Tesbih Ucu

Özellikle çeyizlere konulan tespihler için daha özel bir sunum yapmak ister misiniz? Tespih ucu örnek isterseniz en iyi seçeneklerden biri iğne oyası olacaktır.

 

Genellikle lale şeklinde tespih ucu iğne oyası a da tespih ucu çiçek iğne oyası modelleri en çok kullanılanlardan biridir.

 

İğne oyası motiflerinin ne kadar zor yapıldığını zaten biliyoruz ama bu size anlatacağımız tespih ucu modelleri ise biraz daha zor olacak çünkü boyutları biraz daha büyük oluyor.

 

Genellikle genç kızlar çeyizleri için bunu sıkça yapmaya başladılar ve sonrasında teşbih ile buluşturup güzel bir hediye olarak aile büyüklerine sunuyorlar.


 

İğne oyası tespih ucu yapılışı ve modellerine sitemizden ulaşabileceksiniz ve sizlerde kendiniz yaparak daha önce görmeyenleri şaşırtabileceksiniz.

 

En güzel tespih ucu modelleri için isterseniz iğne oyası ya da yine tığ oyası tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan emek olacaktır.

 

Elbette iğne biraz daha zor olması ile dikkat çeker ama isterseniz tığ ile de yapabilirsiniz. Sizler için en güzel iğne oyası uçlarını sergiliyoruz.

İğne Oyası Modelleri Tesbih Ucu Yapılışı

Bu Yazıya da Bakın

Konvers Örgü Patikler

Bu yazımızda örgü konvers şeklinde patik örmeyi anlatacağız. Anlatımı ilk gördüğünüzde pek bir şey anlamayabilirsiniz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir