Ana sayfa / Havlu Kenarları / İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri
İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri_12

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Bayanların ilgi ile takip ettikleri bir konuda iğne oyası havlu kenarı modelleridir. Bayanlar genellikle ellerinde bir şeylerle meşgul olmasını çok severler bu onlar için adeta bir terapidir.

 

Üstelik güzel bir koleksiyon içerisinde bunları bir araya getirdiğiniz de sevilen bir el sanatları olarak karşımıza çıkmaktadır.  İğne oyasını sevmeyen bayan yoktur çünkü oyalarda hayal gücü gizlidir.

 

Bayanlar hayal ettikleri güzellikleri iğne oyasına işler ve bu şekilde yeteneklerini en güzel şekilde sergilemiş olurlar.

Havlu Kenarı Modelleri

 

Yeni havlu kenarı modelleri bayanların hep aradığı şeylerdir. Sizin için bir araya getirdiğimiz koleksiyonumuzu sizde değerlendirerek bizlere yorumlarla destek olabilirsiniz.

 

Örgü örmenin bir sanat olarak stres attırmasının yanı sıra evde bayanlar için bir para kazanma yöntemidir. Bugün bir çok bayan evde el işi yaparak hayatlarını devam ettirmektedirler.

 

Her bayanın kendine göre tasarımı vardır tasarımlar bayanların o anki psikolojik durumlarını da aynı zamanda yansıttığı için her biri farklıdır.

 

Bugün sitemizde bir çok iğne oyası havlu kenarı modelini sizlere sunmaya gayret ediyoruz bir çok tasarımcı bayanın işlemiş olduğu bir birinden farklı ve güzel tasarımlara buradan ulaşabilirsiniz.

 


İğne oyası havlu kenarı konusunda bugün bir çok modeli sizlere sergilemek ve yapılışlarını sizlere anlatmak istiyoruz ancak hepsine geniş anlamda yer verememiş olsak ta yine de bir kaçını sizin beğeninize sunmaya çalıştık.

http://yeniornekler.com/havlu-kenari/

İğne Oyası Örnekleri

Dilerseniz havlu kenarı konusuna bu kadar değinmişken asıl konumuz olan modellere gelelim genç kızların sıklıkla kullanmış olduğu el sanatları arasında bulunan iğne oyası havlu kenarı işlemeleri her bayanın çeyizini de süsleyen bir durum.

 

Üstelikte herkesin hayatının bir döneminde bu eşyayı kullanacak olacağını düşünürsek kesinlikle yakından takip edilmesi gereken de bir konu.

 

Havlu kenarı süslemeleri konusunda da sizlerden daha geniş bilgi almayı bekliyoruz yorumlarda beğendiğiniz modelleri bizlere belirtebilirsiniz ya da görmek istediklerinizi bizimle paylaşın biz de bunlara daha sıklıkla yer verelim.

http://yeniornekler.com/igne-oyasi/

 

Resim galerisi aşağıdadır. Ayrıca hemen alttaki videodan örneklere ulaşabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri Videosu

İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

 

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı   Kapalı giyinen ve tesettür giyime önem veren bayanların …

3 yorumlar

  1. Türk doktorla evlendikten sonra Kandıra’ya yerleşen Madagaskarlı doktor X, belediyenin açtığı kursta iğne oyası öğreniyor.

  2. İki kelime yazıp etrafını iğne oyası bilmem efendim overlok gibi emojilerle çevirmeye üşenmiyorsunuz ha baya baya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir