Ana sayfa / İğne Oyası / İğne Oyası Başörtüsü Modelleri

İğne Oyası Başörtüsü Modelleri

İğne oyası modelleri arasında belki oyaların en çok yakıştığı ürünlerden biri başörtüleridir. Bu yazımızda sizlere facebook gibi çeşitli platformalardan derlediğimiz gönen yöresine ait iğne oyası modellerini paylaşacağız.

 

Çok güzel ve yapımı kolay modeller mevcut. Detayları pek bilmiyorum ama yapılışlarını da öğrenebiliriz zamanla. Gönen yöresinde iğne oyası baya meşhurdur.

 

Çok güzel modeller ortaya çıkar. Biz de bunları derledik ve sizlerle paylaşmak istedik. 19 adet el emeği örnek mevcut. Beğendiklerinize hemen başlayabilirsiniz.

 

Artık gerisi size kalmış. Maarifetlimisiniz görelim bakalım. Daha fazlasını da zamanla ekleyeceğiz. Eğer ben beklemem hemen örneklere ulaşmak isterim derseniz facebooktaki sayfamıza ve grubumuza bekleriz. Daha fazla iğne oyası modelleri için kategorimizi ziyaret edin.

 

Aşağıdan modellere ulaşabilirsiniz.


İğne Oyası İle Yapılmış Başörtüsü Modelleri
iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-1 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-2 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-3 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-4 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-5 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-6-e1450295776542 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-7 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-8 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-9 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-10 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-11 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-12 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-13 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-14 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-15 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-16 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-17 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-18 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri iğne-oyası-başörtüsü-örnekler-19 İğne Oyası Başörtüsü Modelleri

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri

İğne Oyası Tülbent Kenarı Örnekleri Örgü örnekleri her geçen gün önemi artan çalışmaların başında geliyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir