Ana sayfa / Havlu Kenarları / Havlularınızı İğne Oyası Modelleri Süslesin
iğne oyası modelleri

Havlularınızı İğne Oyası Modelleri Süslesin

Çeyizlik iğne oyası modelleri ve havlu kenarları. Türk halkının el işçiliği ve el dokumacılığı konusunda oldukça geniş bir seçenek yelpazesi bulunmaktadır.

 

Birbirinden farklı el dokumaları ile oldukça hoş eserlerin ortaya çıkartıldığı Türk dokuma kültüründe günümüzde hala popülerliğini koruyan örneklerden birisi iğne oyası modelleri olmaktadır.

 

Evinizde banyonuzda ve mutfağınızda kullandığınız havlularınızda bir farklılık yaratmak istiyorsanız iğne oyası havlu kenarı modelleri seçeneklerini inceleyebilir,

 

kendi zevk ve tercihinize göre seçeneklerinizi belirleyebilir ve kısa süre içerisinde yapımını tamamlayarak havlularınızda şık ve göz alıcı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

 

Banyonuzda kullandığınız havlularınızda papatya, lale, karanfil, gül gibi hoş görüntülere sahip aynı zamanda işlemesi kolay olan çiçek desenlerini süslemek için kullanmayı tercih edebilirsiniz.


 

Havlularınıza oldukça şık bir hava katacak olan bu çiçek desenleri ile içiniz açılacaktır. Çiçek desenlerinin yanı sıra mutfak havlularınızın kenarını süslemek için kuğu gibi hayvan desenlerini de tercih edebilirsiniz.

 

Bu hayvan desenlerini simli ya da boncuklu işlemelerle bir arada kullanarak oldukça şık bir görüntü yaratabilirsiniz. Birbirinden değişik ve şık görünen havlu kenarı modellerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Mutfağınızda kullandığınız havlularınızın kenarlarını süslemek için ise meyve desenlerini tercih edebilirsiniz. Çilek, armut, elma ve muz gibi meyvelerin desenlerini iğne oyası havlu kenarı modelleri arasından kolaylıkla belirleyebilir ve mutfak havlularınızı süslemek için bu modelleri tercih edebilir, oldukça şık ve hoş görüntülü mutfak havlularına sahip olabilirsiniz.

Bu Yazıya da Bakın

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı

İğne Oyasından Yazma ve Tülbent Yapımı   Kapalı giyinen ve tesettür giyime önem veren bayanların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir