Ana sayfa / Havlu Kenarları / Havlu Kenarı Örnekleri Resimli
Havlu Kenarı Örnekleri Resimli_12

Havlu Kenarı Örnekleri Resimli

Günümüzde özellikle genç kızların çeyizlerinde en çok bulunan parçalardan birisidir birbirinden farklı olan havlu kenarı örnekleri.

 

Eski dönemlerde sadece kırsal kesimlerde kullanılan bu modeller artık günümüzde büyük bir çoğunluk tarafından kullanılmaktadır.

 

Banyoda, mutfakta her an elimizin altında olan ve sürekli kullanılan havluları birbirinden farklı ve güzel görünüme sahip olan desenler ile süsleyerek evinizde bir farklılık yaratabilirsiniz.

 

Çiçek desenleri ve değişik motiflerle süslenmiş olan havlularınızla evinizin dekorasyonuna hoş bir renk katacak ve güzel bir görüntüye sahip olacaksınız.

 


Banyo ve mutfaklarda kullanılan havlular için değişik havlu kenarı desenleri tercih edilebilmektedir. Örneğin genç kızların çeyizlerine koyabilmesi için lale desenli, dantel işlemeli, boncuklu ya da simli işlemeli modeller seçilebilir.

 

Boncuklu ya da simli modeller özellikle kuğu süslemesi ile bir arada kullanıldığında oldukça hoş bir hava yaratmaktadır.

 

Özellikle lale ve papatya çiçek desenlerine sahip olan çeyizlik havlu kenarı örnekleri genç kızlar tarafından sık sık tercih edilmektedir.

 

Göze oldukça hoş görünen bu desenleri inceleyerek sizde havlularınızı süslemek için kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Resim Galerisi: Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri

 

Bu Yazıya da Bakın

Havlu Kenarına Yapılabilecek Kolay Süslemeler

Kolay iğne oyası mutfak havluları örnekleri arıyorsanız hiç zorlanmıyor olacaksınız.   İğne oyası son yıllarda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir